Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Hull City 2-3 Manchester United (26.12.2013)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #10
RE: PL: Hull City 2-3 Manchester United (26.12.2013, 13:45)
Oglądałem tylko pierwszą połowę, także mogę tylko pochwalić przede wszystkim Roo i Valencie. Antonio mi się strasznie podoba, nawet mimo słabych, bezproduktywnych wrzutek. Rooney to oczywiście klasa i geniusz.

Słabiutko defensywa. Miałem pisac przed tym meczem o Evansie, że to jest nasz pierwszy środkowy obrońca. Że jest solidny w defensywie, świetnie czyta grę, kapitalnie wyprowadza piłkę, świetny materiał na kapitana i do tego już od dawna nie zdarzyła mu się żadna wpadka, klops - które przydarzają sie w tym sezonie bardzo często Rio czy Vidiciowi. Jak na złość Evans też musiał coś zepsuć, i to dwa razy w jednej akcji Big Grin

Cieszy, że potrafiliśmy się podnieść i tak jak pisaliśmy na początku tej serii łatwiejszych meczów: komplet punktów w tych pojedynkach jest na wyciągnięcie ręki Smile


PS: Teraz na skrócie widziałem, że De Gea nam ładnie dupę poratował w ostatniej akcji :o Gratki dla tego Pana, bo to jest w tej chwili najwyższa półka bramkarska na świecie. Valencia i tak pauzowałby w następnym meczu za żółte kartki, nie wiem jak to będzie teraz, skoro dostał czerwo.
City punktuje u siebie, ale zobaczymy jak to będzie w drugiej części sezonu, wtedy czeka ich mnóstwo trudnych spotkań z czołówką na wyjeździe. Chociaż i tak to są niestety faworyci do zdobycia majstra, przynajmniej w mojej opinii Wink

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-12-2013 13:20 przez Ruuuuuuuuuud.)
26-12-2013 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Hull City 2-3 Manchester United (26.12.2013, 13:45) - Ruuuuuuuuuud - 26-12-2013 22:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości