Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Norwich City 0-1 Manchester United (28.12.2013)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2
RE: PL: Norwich City 0-1 Manchester United (28.12.2013)
Należy powiedzieć to samo, co mówimy od paru meczów, czyli cholernie ważne 3 pkt Wink Pierwsza połowa bardzo słaba. Nie potrafiliśmy na dobrą sprawę przejąć inicjatywy. Tragiczny wówczas był Giggs i wielki props dla Moyesa, że już w przerwie zdecydował się zmienić Walijczyka. W drugiej części gra wyglądała już dużo lepiej. Nie mieliśmy problemów z utrzymaniem się przy piłce, tworzyliśmy sobie okazje po bramką Norwich. Naprawdę znów to nieźle wyglądało, choć ciut gorzej, niż w ostatnich meczach.

Welbeck w niesamowitym gazie, piłka po prostu go szuka, do tego w życiu nie myślałem, że on w końcu na tyle dojrzeje, aby wchodzić z ławki i tyle jakości nadawać naszej grze. Oby tak dalej Danny! Warto też zauważyć, że nadal na dobrym poziomie gra Young i jestem strasznie ciekawy, co dalej z tego wyniknie. Carrickowi brakuje jeszcze dużo ogrania, słabiutki Kagawa no i Chicha w paru sytuacjach powinien się lepiej zachować. Evra tragiczny w pierwszej połowie, w drugiej nie wiem czemu już jego stroną nie atakowali, więc było lepiej. Teraz czekamy na małą weryfikację naszej formy ze Spursami. Dobrze, że gramy o 18:30 Wink

Bym zapomniał, koniecznie trzeba coś zrobić z tymi stałymi fragmentami gry, bo łatwość z jaką Hull i Norwich dochodziły do groźnych strzałów na naszą bramkę po rzutach rożnych, czy też wolnych, była zatrważająca.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2013 12:13 przez RedLucas.)
29-12-2013 11:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Norwich City 0-1 Manchester United (28.12.2013) - RedLucas - 29-12-2013 11:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości