Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #463
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Chicharito.

Zanim mnie zjecie, przeczytajcie. Całą moją opinię opieram o jedno bardzo ważne założenie, ku któremu ostatnio pojawiły się przesłanki, a mianowicie - jeśli Welbeck w końcu ustabilizuje formę. IMO niestety wówczas nie będzie miejsca dla Chichy. Obaj są zajebistymi napadziorami, ale zupełnie różnymi. Każdy z nas o tym wie. Dlaczego wybieram Welbecka? Ano dlatego, że IMO taki to ten typ napastnika będzie dla nas cenniejszy.

Chicha wiemy, to kiler pola karnego, nigdy w życiu nie widziałem człowieka z takim instynktem do znajdywania się w polu karnym. Jeśli ktoś mnie kiedyś spyta, co to znaczy dobre ustawianie się na boisku napastnika i jak napadzior powinien zachowywać się w polu karnym, to odeślę go do obejrzenia meczów Meksykanina. Problem jest jednak inny, Javier bardzo popracował nad techniką, potrafi zrobić z piłką rzeczy, których wcześniej się człowiek po nim nie spodziewał, lecz to jest ciągle mało. Chicha nie jest grajkiem kreatywnym, nie jest gościem, który zagra kombinacyjnie na małej przestrzeni, z klepki, jest "tylko" killerem. I gdyby tylko za plecami i na skrzydłach w United byli kreatywni grajkowie, to bym wybrał go. Bo w takich warunkach jestem pewny, że to jest człowiek gwarantujący 30 bramek na sezon.

Niestety, u nas mamy dwóch klasycznych, staromodnych skrzydłowych, a za plecami napastnika Rooneya, który klasyczną "10" nie jest. Dlatego przy takim zestawieniu potrzebujemy napastnika, który nie tylko będzie strzelał gole, ale też potrafił sam nakręcić akcję, samemu zabrać się z piłką, zagrać niekonwencjonalną klepkę i takim napastnikiem jest Welbeck. Ponadto chłop ofc jest młodszy, a nie wierzę, że Chicę nie zaczyna uwierać ławka. Niestety, poza tym mamy też RVP, a wobec odejścia Meksykanina i Roo mógłby częściej grać na szpicy i prawdopodobnie pozwoliłoby to nam na sprowadzenie jakiejś "10".

Takie moje zdanie, nie ma co dłużej chłopakowi psuć kariery, bo napastnik z niego zaprawdę genialny.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2013 12:42 przez RedLucas.)
29-12-2013 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów? - RedLucas - 29-12-2013 12:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości