Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Norwich City 0-1 Manchester United (28.12.2013)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #6
RE: PL: Norwich City 0-1 Manchester United (28.12.2013)
Pierwsza połowa katastrofalna. Szczerze jednak mówiąc nie liczyłem na dużo lepszy występ z powodów, o których wcześniej wspomniał Hubson. Braków było sporo, a na dodatek zagrał rekonwalescent Carrick, a Clev wystąpił bodaj piaty razw pełnym wymiarze w przeciągu 13 dni.

W drugiej części było jednak dużo lepiej. Na słowa pochwały zasługuje na pewno Welbz, który tknął ducha w tą drużynę. Widok wychowanka, który wygrywa dla nas mecze i pokazuje ile to dla niego znaczy jest bezcenny Smile Na plus również Young. Nie boi się dryblować, gra z dużo większą pewnością siebie i zaczyna przypominać tego zawodnika z pierwszego sezonu u nas.

Kto najbardziej zawiódł? Po Hernandezie się wiele nie spodziewałem, więc w sumie nie był to jakiś wielki zawód. Kagawa. Straciłem już chyba na dobre nadzieję, że ten zawodnik u nas pokaże to co potrafi. Kolejny bezbarwny występ, gdzie nie potrafi zrobić nic konstruktywnego. Niestety ale kolejny raz mizernie - przede wszystkim w defensywie - zagrał Evra. Znalezienie wartościowego zmiennika dla Pata - w obliczu tego, że Moyes zupełnie nie ceni Fabio - wydaje się być na chwilę obecną jednym z priorytetów.

Trudno przewidzieć co będzie w kolnym meczu. Jak już zaczęło wszystko nieźle funkcjonować to przyszły kontuzje i Moyes nie miał łatwego zadania. Póki co sobie poradził świetnie. Oby tak w kolejnym spotkaniu.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2013 18:52 przez michal85.)
29-12-2013 18:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Norwich City 0-1 Manchester United (28.12.2013) - michal85 - 29-12-2013 18:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości