Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-2 Fulham FC (9.02.2014)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #3
RE: PL: Manchester United - Fulham FC (9.02.2014, 17:00)
Pękłem - Moyes wypierdalaj!

Wiem, że zwrot rodem z gimnazjum, ale tylko to mi się ciśnie na usta. Naprawdę ani razu w tym sezonie nie byłem choćby blisko, tego jak dziś się wkurwiłem. Na to wszystko brakuje mi słów, autentycznie. Nie wiem, czy dziś mam jakiś gorszy dzień, czy co, ale nigdy nie rzuciło mi się w oczy, aby tyle razy miejsce miała sytuacja, że na skrzydle jest skrzydłowy i boczny obrońca, do tego obok ewentualnie Carrick, a Fletcher, RVP, Rooney i Mata balansowali na linii spalonego. No kurwa, do chuja pana, co to za taktyka, co to za myśl?! Jaki jest w tym sens? Bo ja nie potrafię znaleźć.

Naprawdę dziś już mi się chciało rzygać, jak widziałem, jak po raz pierdźsetny idzie piłka do skrzydła, a potem wrzuta. Przecież w tym zespole nie ma nawet PRÓBY, aby zagrać coś innego niż ten schemat. Naprawdę, to jest jedyne co zdążył im wpoić przez te ponad pół roku?! Ja pierdole, naprawdę ręce opadają.

W obronie lepiej nie jest, mecz w mecz, błąd na błędzie. To co dziś odjebał Vidić to nie wymaga chyba żadnego komentarza. Błędy rodem z okręgówki. Przecież ten zespół z żadnym elemencie piłkarskiego rzemiosła nie jest dobrze usposobiony.

Zwolnijmy Rudego i ratujmy honor!

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-02-2014 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - Fulham FC (9.02.2014, 17:00) - RedLucas - 09-02-2014 19:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości