Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-2 Fulham FC (9.02.2014)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #22
RE: PL: Manchester United 2-2 Fulham FC (9.02.2014)
(10-02-2014 12:40) napisał(a):  Opta Stats - firma zajmująca się gromadzeniem statystyk od sezonu 2006/2007. Wczoraj odnotowała, iż nikt od tamtej pory nie zaliczył tylu wrzutek w jednym meczu, jak wczoraj Manchester United przeciwko Fulham (81). Taki styl odpowiadał obrońcy gości z Londynu, Danowi Burnowi, który mierzy 198 cm i wspomina, iż ostatni raz czegoś takiego doświadczył grając jeszcze w Conference (piąty poziom rozgrywek - dop. red.)

21-letni Burn zanotował 22 interwencje we wczorajszym meczu na Old Trafford, gdzie gospodarze pomimo wielu prób zaledwie zremisowali 2-2.

"Spodziewaliśmy się takiej gry z ich strony i z racji mego wzrostu byłem zadowolony, że tak też się stało. Od czasu gry w Conference nie zdarzyło mi się tak często główkować" - skomentował przebieg wczorajszego spotkania, Burn.

"Manchester United wciąż ma wspaniałych graczy. Innego dnia mogli nam wbić więcej bramek, ale w niedzielny wieczór broniliśmy się wyjątkowo dobrze."

Cały świat się śmieje z geniuszu taktycznego Moyesa. Nawet nic nie znaczący w piłce gówniarz.

Naprawdę, skończmy z tymi upokorzeniami...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-02-2014 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 2-2 Fulham FC (9.02.2014) - RedLucas - 10-02-2014 20:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości