Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Crystal Palace 0-2 Manchester United (22.02.2014)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #7
RE: PL: Crystal Palace 0-2 Manchester United (22.02.2014)
Bardzo optymistyczny mecz w wykonaniu United, który mam nadzieję wyznacza ogólny kierunek w którym ten zespół będzie podążać. Wiele rzeczy wymaga poprawy i/lub dopracowania, ale chcę wierzyć, że pod kątem taktycznym jest to jakiś krok na przód. Bardzo podobała mi się rola Maty w tym meczu, cały czas był pod grą i często w środkowej strefie boiska. Akcje ofensywne MUSZĄ przez niego przechodzić i chociaż jeszcze nie miał należytego wsparcia, to momentami zaczynało to wyglądać przyzwoicie. Fellaini pokazał się na środku z dobrej strony, podłączał się do akcji ofensywnych, szukał gry i wykorzystywano jego siłę. Ataki sunęły głównie środkiem i podejmowano próby gry krótkimi podaniami, krosów w pole karne było bardzo niewiele. W ogóle w ofensywie był wreszcie jakiś ruch i wymienność pozycji co bardzo cieszy. Nie da się ukryć, że to wszystko jest jeszcze w bardzo wczesnej fazie rozwoju, zawodnicy dopiero zaczynają się z tym oswajać, ale da się dostrzec zalążki nowego stylu. Słowem, widać, że Moyes porusza się po nieznanym gruncie, ale pierwszy raz tak odważnie postawił na zmianę sposobu gry. Oby nie był to tylko jednorazowy "wyskok" taktyczny mający na celu zaskoczenie rywali.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-02-2014 00:36 przez Silvan.)
23-02-2014 00:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Crystal Palace 0-2 Manchester United (22.02.2014) - Silvan - 23-02-2014 00:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości