Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Crystal Palace 0-2 Manchester United (22.02.2014)
tomtom Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 4
Post: #8
RE: PL: Crystal Palace 0-2 Manchester United (22.02.2014)
We mnie wczorajsze spotkanie również wlało trochę optymizmu. Przynajmniej widać było że czegoś szukamy i próbujemy grać inną piłkę niż dotychczas w tym sezonie. To cieszy. Współpraca Roo-RvP też zaczyna wyglądać lepiej niż do tej pory i kilka razy nawet ze sobą coś zagrali. Zastanawia mnie tylko jedno. Mata, nominalnie ustawiony na prawej stronie, większość spotkania spędził w środku boiska. Nie żeby mi się to nie podobało, zastanawiam się tylko czy takie było założenie Moyesa, czy też Hiszpan sam sobie szuka odpowiedniego miejsca na boisku. Bo jeśli założymy pierwszy wariant, to nasuwa się pytanie, dlaczego do tej pory nie próbował tak wykorzystywać Kagawy który jest graczem o bardzo podobnej charakterystyce jak Juan. Chyba że założenie było takie jak dla Kagawy, fałszywy skrzydłowy schodzący do środka, a Mata potraktował je dosłownie i jak już raz zszedł to został w środku na stałe Big Grin Mam nadzieję, że Moyes będzie dalej próbował ustawiać drużynę tak jak wczoraj i że da jeszcze Kagawie szanse pokazania się w takiej grze. Problemem w takim ustawieniu Maty, przy założeniu gry na prawej obronie Smallinga, jest całkowite wyeliminowanie naszej prawej strony z gry ofensywnej. Chris co prawda jużdrugi mecz mnie zaskakuje radząc sobie całkiem dobrze w grze obronnej, ale umówmy się, mistrzem rajdów ofensywnych i dośrodkowań to on nigdy nie będzie. Tutaj przydałoby się odpowiednie ustawianie Januzaja. Grając z Rafaelem, Adnan może grać czy to na lewej czy na prawej stronie, grając ze Smallingiem, powinien grać na prawej stronie. Zresztą Moyes wczoraj widząc że Januzaj nie radzi sobie z obrońcami na lewej stronie powinien szybciej kazać mu przejść na drugie skrzydło. No i na koniec obrona. Vidic ewidentnie myślami jest już w Mediolanie, myślę że powinniśmy o ile to tylko możliwe grać stale Jonesem, Evansem i Smallingiem w środku.
Widać że ten Dubaj przydał się tej drużynie. I mam nadzieję że w następnych meczach United potwierdzą, że wiedzą w jakim kierunku zmierzają Smile
23-02-2014 07:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Crystal Palace 0-2 Manchester United (22.02.2014) - tomtom - 23-02-2014 07:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości