Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #4735
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Chcemy grać nowocześnie, ale fajnie mieć również inne opcje - warto zawsze mieć plan B. Dlatego osobiście zostawiłbym chyba Valencię i ewentualnie popracował nad jego grą jako prawy obrońca. To by również załatwiło ewentualnego zmiennika dla Rafaela. Varela, czy Janko, który osobiście podoba mi się bardziej, nie są jeszcze gotowi do gry na takim poziomie. A może M.Keane? Wprawdzie ostatnio gry głównie jako stoper, ale zaczynał właśnie jako prawy obrońca. Dodatkowo byłby jako zabezpieczenie pozycji stopera. Co do stopera - nie ma wątpliwości, że przyda się ktoś doświadczony. Ktoś kto niemal z miejsca mógłby zostać liderem. Wprawdzie część mnie widzi w Evansie takiego zawodnika, ale druga strona podpowiada, że Irlandczyk jest za bardzo łamliwy, żeby pełnić taką rolę.

Przy całej mojej sympatii dla Naniego, sprzedałbym właśnie Portugalczyka. W jego miejsce natomiast ściągnąć kogoś, kto by mógł z miejsca grać pierwsze skrzypce.

Powella i Lingarda bym wypożyczył do Premier League.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
23-03-2014 14:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 23-03-2014 14:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości