Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Hm... Oglądałem mecze rezerw w poprzednim i 2 sezony temu, więc możliwe, że coś mi sie pomyliło, ale chyba zaraz po powrocie z Rangersów grywał w rezerwach.

I znów albo mi się coś pomyliło, albo Richy Jones dołączony został w tamtym sezonie do kadry, chyba jakoś przed play off w LM.

Swoją drogą to każdy z naszych juniorów zapowiada się dobrze, bo inaczej nie znalazłby się w naszej kadrze. Tylko, że na zapowiedziach się kończy, bo nie mają szans sie dalej rozwijać. Mogę się założyć, że jakbyśmy cała naszą szkółkę przenieśli do West Hamu np, albo jakiejś drużyny drugoligowej, za parę lat wyszliby z nich solidni zawodnicy.

Co do Martina, to kiedyś też mi się wydawał lepszy, tak samo jak Richardson. Tyle, że ten pierwszy nie pokazał nic na wyższym poziomie, ten drugi Na tyle szans ile otrzymał, nie udowodnił, że zasłużył na zostanie w klubie. A Eagles dostał parę szans i jednak coś się zaprezentował. Choć trzeba być sprawiedliwym, Richardson notował w naszych szeregach dużo lepsze występy. Dlatego właśnie uważam, że Eagles odejdzie. A Gibson w żaden sposób nie przebije się do składu na swoją pozycję.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
28-01-2008 23:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów? - pawlo - 28-01-2008 23:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości