Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-1 Hull City (6.05.2014)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #3
RE: PL: Manchester United 3-1 Hull City (6.05.2014)
Powtórzę się - naprawdę mało jest przyjemniejszych rzeczy w futbolu niż obserwowanie zawodnika, który wspina się po kilku szczeblach akademii, a następnie strzela gole dla pierwszej drużyny. Coś wspaniałego. A uwierzcie mi, że chłopak jeszcze nie pokazał tego co w nim najlepsze. Oby tylko zdrowie dopisało.

Fajnie również zaprezentował się debiutujący Lawrence. Choć w młodzikach nie był wyróżniającym się zawodnikiem, częściej raczej zmiennikiem, to w ostatnich miesiącach poczynił spore postępy(w końcu kontuzje nie dokuczają) i kto wie jak daleko zajdzie.

Szkoda jednak, że nie wcisnęliśmy do drużyny kolejnego wychowanka. Chociażby Pearsona. Kagawa zagrał jak Cleverley, tylko że w defensywie był zupełnie bezużyteczny. Był jednym z powodów dlaczego Hull momentami potrafiło się długo utrzymywać przy piłce. Zero jakiegokolwiek pressingu, a jak już to chyba na alibi - bez wiary. Najgorszy i tak był Fellaini. Zapakować go w kontener i odesłać do Evertonu w ramach reklamacji. Kolejny już koszmarny występ. Ociężały, głupio faulujący, mający problem z grą na małej przestrzeni...w zasadzie co dobrego można o nim powiedzieć prócz tego, że potrafi fajnie przyjąć piłkę na klatę? Przyznaję się do błędu - chyba olbrzymia tęsknota za jakimś silnym CMem skłoniła mnie do tego, że chciałem go w United. Jedna z największych pomyłek. Ever.

Zawodnik meczu? Januzaj. Kosmiczny wystep. Jechał z rywalem jak chciał.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2014 08:30 przez michal85.)
07-05-2014 08:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 3-1 Hull City (6.05.2014) - michal85 - 07-05-2014 08:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości