Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-1 Hull City (6.05.2014)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #6
RE: PL: Manchester United 3-1 Hull City (6.05.2014)
Od momentu ogłoszenia składów chodziłem z wielkim bananem na gębie. Tak jak pisaliście powyżej nie da się nie patrzeć na ten mecz inaczej niż przez pryzmat Giggsa. Wczoraj spisał się kapitalnie jako trener i zawodnik. Myślę że, debiut u takiej legendy na długo pozostanie w pamięci Wilsona i Lawrenca, wielkie brawa dla Ryana, że sięgnął po młodych zawodników. Fajnie, że Giggsy kończy z przytupem zarówno jako szkoleniowiec i jako zawodnik. Ja mam jednak nadzieję, że zostanie w sztabie szkoleniowym jeżeli United w końcu zatrudni LvG, odbyć praktykę pod okiem drugiego uznanego fachowca na pewno wyjdzie mu na dobre, będzie miał jeszcze lepszy grunt by stać się samodzielny. Poza tym nie jestem gotowy, żeby się z nim pożegnać... Wielkie uznanie również dla Vidicia, zrobił bardzo wiele dobrego dla tego klubu, życzę mu powodzenia w Interze i nie wątpię, że będzie rozstawiał makaronów po kątach.

Co do samego meczu, to jak Michał słusznie zauważył Kagawa wczoraj grał trochę jak Cleverley, nie wiem dlaczego został ustawiony tak głęboko, ale ewidentnie mu to nie służyło. Myślę, że gdyby ustawiał się wyżej to poklepałby trochę z młodzianami. Było na boisku trochę chaosu, ale to obecnie nic nowego i nie da się tego naprawić z dnia na dzień. Jeszcze słówko o Fellainim bo jestem zatrwożony tym jak ten facet jest fatalny. Źle to wygląda z każdej możliwej perspektywy, tak jarałem się tym transferem, a teraz jestem kompletnie zawiedziony. Na tą chwilę nie wiem czy w ogóle nadaje się on na rezerwowego w tym zespole.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2014 12:15 przez Silvan.)
07-05-2014 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 3-1 Hull City (6.05.2014) - Silvan - 07-05-2014 12:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości