Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2014/2015
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #2
RE: United w sezonie 2014/2015
Kluczowe pytania które stawiam sobie przed rozpoczęciem sezonu(oprócz transferów) to jak Van Gaal pogodzi na boisku Rooney'a, i RVP. Wiadomo, że Louis może faworyzować Robina, w końcu to kapitan jego kadry i rodak a po drugiej stronie jest kapryśny Roo. Z drugiej strony ciężko, ciężko mi uwierzyć w Rooney'a na ławce. To może 4-3-3 i Rooney na środku pomocy, czy nowy trener będzie potrafił tak to zorganizować, aby nie tracić potencjału i walorów Roo?

Myślę, że ta kwestia jest kluczowa dla całego przyszłego sezonu. Nie wierzę w transfer żadnego z nich, jest to bardzo mało prawdopodobne.

Druga kwestia, to rola Januzaja. Po cichu liczę, że odegra on bardzo ważną rolę w przyszłym sezonie. Nawet jeśli w klubie zostanie ktoś z trójki Nani/Valencia/Young to i tak Januzaj powinien być na uprzywilejowanej pozycji względem tych trzech sierot i grać, grać, jak najwięcej grać.

Mały znak zapytania stawiam przy Lingardzie. Znam jednego kibica Brighton, który naszego zawodnika zachwalał. Problem tylko(ale to nie tylko kłopot Lingarda, a całej angielskiej piłki), to fakt, że nie jest to już młodziutki chłopak. Jeśli ma być zawodnikiem United - to teraz jest moment, żeby pokazał czy stać go na bycie chociaż uzupełnieniem składu. Wierzę, że dostanie jak najwięcej szans w okresie przygotowawczym, żeby móc się choć trochę przekonać o jego wartości.

Ciekawi mnie też co z Zahą. W Cardiff raczej niczym nie zachwycił, ale głupio byłoby sprzedawać go po niedługim czasie, skoro włożyliśmy w niego takie pieniądze. Niestety okazuje się, że błysk w Championship nie znaczy wiele w kontekście gry w BPL(co udowodniło wielu przed Zahą i pewnie udowodni wielu po nim).

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
19-05-2014 23:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2014/2015 - Intel - 19-05-2014, 21:58
RE: United w sezonie 2014/2015 - Under - 19-05-2014 23:20
RE: United w sezonie 2014/2015 - mgc - 02-09-2014, 11:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości