Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2014/2015
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #4
RE: United w sezonie 2014/2015
Czytając nagłówki brytyjskich gazet z cytatem van Gaal'a "Let's make history!" można się trochę podjarać. Ja staram się stąpać po ziemi i oczekuję twardej walki o top 4, co będzie bardzo trudne. W ligowych zmaganiach raczej nie będziemy mieć argumentów by zagrozić City albo Chelsea, zatem by wrócić do LM trzeba wyrzucić z czwórki Arsenal, albo Liverpool. Dokonać tego w okresie przebudowy będzie trudnym zdaniem nawet dla trenera z taką renomą jak van Gaal.

Każdy zadaje sobie pytanie jakim systemem będzie grało United van Gaal'a i co dalej z Rooneyem, ale nie sądzę, że nawet nasz nowy trener ma już na to odpowiedz. Wiele zależy od tego ilu zawodników z jego listy uda się klubowi pozyskać. Do mundialu zostało jeszcze parę tygodni i jest to tzw. "money time" dla Eda Woodwarda. Na pewno dostał do jednej ręki listę nazwisk od holendra, do drugiej ręki klucz do sejfu od Glazerów i ma działać jak najszybciej. Myślę, że właśnie dlatego dogadywano van Gaal'a tak długo, by określił się jak widzi zespół przynajmniej personalnie i nakreślił plan transferowy, a wszystko w czasie przygotować kadry do MŚ. Kiedy już plan był gotowy, właściciele mu to klepnęli i działamy! oby teraz konkretnie!

Oczywiście w nowym sezonie oczekuję, że LvG zacznie wprowadzać do składu zdolnych młodzieżowców, nowej krwi nie może stanowić jedynie armia zaciężna. Myślę, jednak że do tego będzie potrzebował trochę czasu. Musi najpierw zadomowić się w klubie, obserwować ich na treningach i meczach przygotowawczych, pozwolić trenować regularnie z pierwszym zespołem. Jestem o to spokojny bo van Gaal słynie z pracy z młodzieżą, ale ze względu na specyfikę wprowadzania nowych zawodników będzie się to odbywało stopniowo, dlatego trzeba zrobić przynajmniej 3-4 transfery.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2014 11:41 przez Silvan.)
20-05-2014 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2014/2015 - Intel - 19-05-2014, 21:58
RE: United w sezonie 2014/2015 - Silvan - 20-05-2014 10:34
RE: United w sezonie 2014/2015 - mgc - 02-09-2014, 11:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości