Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2014/2015
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #6
RE: United w sezonie 2014/2015
(20-05-2014 13:13)Cepilek napisał(a):  Jesse Lingard w wieku 18 lat był w wieku kostnym 14-15 latka. On dalej jest mlodziutki kazdy rozwija sie inaczej, nie kazdy jest Pogba i wyglada jak 23 latek w wieku 18 lat dzieki czemu moze wejsc do pilki na najwyzszy poziom. Nie wierzę w twoje opowiesci o twojej karierze gdy nie potrafisz wyedykowac tak prostych rzeczy Wink

Moja kariera? Raczej juniorska przygoda z piłką Tongue . Nie mówię, że piłkarz musi w wieku 18 lat wchodzić do seniorów, bo zgoda - nie każdy jest już na tyle rozwinięty fizycznie. Ale wiek 21 jest optymalny. Lingard rozwija się dobrze, teraz zaliczył udane wypożyczenie. Pora na kolejny krok. Pytanie tylko czy nie lepiej go jednak wypożyczyć choćby na pół roku. Bez LM mamy mniej meczów i szkoda by było, żeby się chłopak marnował na trybunach.

Cytat: Welbz u LVG powinien miec bardzo duza role, on takich graczy uwielbia i potrafi wyciagnac z nich 100% cos jak Muller ale Danny wydaje sie bardziej wszechstronny i kreatywny co daje mu plus.
Welbeck bardziej wszechstronny od Mullera?? O rany, chłopaku, naprawdę... nie wiem co powiedzieć na takie stwierdzenie.

Cytat: Oczywiście w nowym sezonie oczekuję, że LvG zacznie wprowadzać do składu zdolnych młodzieżowców, nowej krwi nie może stanowić jedynie armia zaciężna. Myślę, jednak że do tego będzie potrzebował trochę czasu. Musi najpierw zadomowić się w klubie, obserwować ich na treningach i meczach przygotowawczych, pozwolić trenować regularnie z pierwszym zespołem. Jestem o to spokojny bo van Gaal słynie z pracy z młodzieżą, ale ze względu na specyfikę wprowadzania nowych zawodników będzie się to odbywało stopniowo, dlatego trzeba zrobić przynajmniej 3-4 transfery.
Ale których? Ja widzę 2 kandydatów poza Januzajem. Janko i Lingard. Na obu pozycjach mamy wakat, Janko może stać się zmiennikiem Rafaela na mniej ważne mecze(szkoda tylko, że nie ma on za sobą jakiegoś sensownego przetarcia z seniorską piłką).

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
20-05-2014 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2014/2015 - Intel - 19-05-2014, 21:58
RE: United w sezonie 2014/2015 - Under - 20-05-2014 16:54
RE: United w sezonie 2014/2015 - mgc - 02-09-2014, 11:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości