Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2014/2015
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #15
RE: United w sezonie 2014/2015
Undermine napisał(a):
Cytat:Michał zwraca uwagę na bardzo ważną rzecz. Niektórzy z młodych zawodników imponują w rezerwach, ponieważ są bardzo dobrze zbudowani i to daje im przewagę nad tymi, którzy fizycznie rozwijają się wolniej. Na najwyższym szczeblu warunki fizyczne nie dają takiej przewagi jak w juniorach i później nagle się okazuje, że zawodnik jest co najwyżej przeciętny. Fizyczność jest stosunkowo łatwo nadrobić, braku umiejętności nie nadrobisz.
Duży problem polskiej piłki juniorskiej. Teraz się to trochę zmienia, ale parę lat temu...

Tez miałem o tym pisać Wink Swojego czasu gnietliśmy w młodzieżowych właśnie dzięki temu, że nasi zapieprzali na siłowni zamiast na boisku, a w seniorskiej piłce, kiedy tacy Hiszpanie mieli już technikę i dopiero nabierali mięśni, nasi ginęli Wink

Tak poza tym to mega się jaram tym sezonem i LVG. Co najbardziej mnie jara w przyjściu tego gościa? Tak szczerze, to jego starcie z Rooneyem. No kurwa, nie mogę się doczekać Big Grin

O takich rzeczach, jak masa pomysłów, współpraca z młodzieżą, czy ładna ofensywna piłka pisać nie będę, bo to już było wiele razy mielone. Dla mnie osobiście jego kluczowym atrybutem jest jego charakter. Bo to co podkreślałem już wiele razy, IMO to jest rzecz najważniejsza w chwili obecnej dla tego zespołu. Aby przyszedł facet, który nałoży żelazną dyscyplinę i nikt się nie waży nawet coś mu kwiknąć i takiego gościa mamy.

Więcej na temat ustawienia etc będzie można popisać dopiero po jakiś transferach. Bo w chwili obecnej nie mam zielonego pojęcia, jaki pomysł na ten zespół ma LVG. Tu jest tyle kłopotów i sprzeczności, że głowa mała Big Grin

Co do Valencii o którym piszecie, to ja podzielam zdanie Fostera. IMO z niego można zrobić naprawdę dobrego prawego obrońcę. Nie mówię, że wolę to, niż go sprzedać. Bo nadal jestem do tej drugiej opcji. Ale jeśli zostanie to IMO naprawdę można go tam nauczyć grać. Zjebał parę bramek w tym sezonie. Ale po pierwsze wszyscy grali gówno, po drugie, nie zapominajmy, że za Fergusona, kiedy tam grał to był przynajmniej solidny. W tym sezonie też miał momenty, że wyglądał tam dobrze i moim zdaniem, jeśli dobry menago zwróci mu uwagę na kilka kluczowych kwestii, to moglibyśmy z niego mieć tu pożytek.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
20-05-2014 20:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2014/2015 - Intel - 19-05-2014, 21:58
RE: United w sezonie 2014/2015 - RedLucas - 20-05-2014 20:25
RE: United w sezonie 2014/2015 - mgc - 02-09-2014, 11:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości