Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #503
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Czytałem gdzieś ostatnio, że Atletico sonduje transfer Kagawy. Myślę, że czas Japończyka na OT dobiegł końca. Bardzo fajny piłkarz, którego po prostu szkoda trzymać na ławce rezerwowych. Jest Mata, na "10" może pograć Herrera, jest też Powell. W 3-5-2 Kagawa nam się po prostu nie przyda. Od początku ten transfer wydawał mi się niepotrzebny no i niestety Japończyk nie błysnął na OT.

To samo tyczy się zresztą Groszka. Wydaje mi się, że przy RvP, Roo, Welbecku, Powellu i Wilsonie nie ma sensu trzymać go na ławie. Osobiście bardzo lubię Javiera, zawsze miałem do niego małą słabość ale to czas rozstania. Chociaż, zostawiłbym furtkę w postaci klauzuli pierwokupu. Nie wiadomo co się wydarzy za rok-dwa. Dogadać się z kupującym klubem na klauzulę i mieć Groszka jako opcję.

Ciekaw jestem czy Juventus skusi się na Naniego. Temat przycichł, a skrzydłowi są im raczej potrzebni.

O tym, że liczę na transfery Andersona i Fellainiego nie ma co pisać bo wszyscy się z tym zgadzają raczej.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
04-08-2014 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów? - Under - 04-08-2014 19:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości