Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #4965
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wydaje się, że Rojo już klepnięty. Co sądzicie? Może nie jest to ten przywódca obrony, którego nam potrzeba, ale IMO transfer bardzo dobry. Po pierwsze, chłopak jest w idealnym wieku na takie przenosiny, po drugie, może zagrać i na środku i na lewym wahadle. A mi jest chyba coraz bliżej zdania, że na wahadle jednak powinni grać ludzie, którzy pojęcie o obronie mają, a już na pewno nie coś takiego, jak Young na lewym. Ale to się jeszcze okaże.

Dalej, chłopak bardzo podobał mi się na mundialu. Co prawda nie było nam dane oglądać go na stoperze. Ale ma dwie BARDZO ważne cechy. Sprawia wrażenie gościa bardzo pewnego w swoich interwencjach i w tym co robi oraz jest bardzo charakternym zawodnikiem. Taką walką, zadziornością jest podobny do Jonesa.

Może ten transfer to nie powód do fapu, ale ja jestem bardzo zadowolony.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
19-08-2014 11:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 19-08-2014 11:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości