Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #5028
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
tomalq napisał(a):Foster zadziwia mnie Twoje podejście do użytkownika, myślałem że forum jest po to aby wymieniać swoje poglądy. Spławianie tematu zdaniem: "Twój problem" nie jest kulturalne.
Przepraszam, ale co w tym jest niekulturalnego? Napisałem, że skoro Ciebie owe kandydatury nie przekonały to tylko i wyłącznie Twoja sprawa.

tomalq napisał(a):Kagawa był moim zdaniem trochę zakupem "w ciemno", który zapewniał zysk marketingowy ale nie gwarantował jakości na ANGIELSKICH BOISKACH, gdzie gra się ostro
Zakup gwiazdy niemieckiej Bundesligi był zakupem w ciemno? Błagam, szanujmy się... Kagawa przychodził do nas jako absolutna gwiazda ligi i jak już było pisane wiele razy, wraz z transferem Hazarda/Lucasa miał stanowić o sile nowego United, które prawdopodobnie grałoby ustawieniem na jednego napastnika. Na jego niepowodzenie w United złożyło się wiele czynników, w tym tak jak wspomniał Cepilek pech.

Poza tym nie rozumiem ciągłego płaczu z powodu braku transferu Eriksena. Owszem jest to dobry zawodnik, ale nie jakiś wybitny. Co więcej, jego transfer nie rozwiązałby ani wtedy ani teraz żadnego z naszych byłych i obecnych problemów.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
31-08-2014 12:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 31-08-2014 12:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości