Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2014/2015
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #73
RE: United w sezonie 2014/2015
Jestem potwornie zniesmaczony tym co w ostatnich miesiącach a szczególnie dnia wydarzyło się w United. Sprzedano, a wręcz wypchnięto z klubu zawodników, którzy nie byli przyczyną fatalnych wyników zespołu tj. Chicharito, Welbeck, Kagawa, a pozostawiono w składzie zawodników których już dawno w zespole być nie powinno tj. Anderson, Young czy Valencia. Nie wyciągnięto wniosków z fatalnej współpracy dwójki napastników, rzekomych gwiazd zespołu tj. Rooney i van Persie.

Z bólem serca muszę przyznać rację tym, którzy kilka dni temu pisali, że obecny Manchester niczym nie różni się już od klubów pokroju City, Chelsea czy Realu. Długo tłumaczyłem sobie że fatalny sposób zwolnienia Moyesa czy zakończenie współpracy z Ferdinandem na korytarzu to był efekt ludzkiego błędu, braku doświadczenia i ilości zmian w klubie. Teraz widzę, że to była część nowej polityki zespołu, do której należy także dodać wypychanie z zespołu zdolnych wychowanków (Welbeck) na rzecz gwiazd za miliony funtów. Dla mnie początkiem upadku Manchesteru United, który znałem, obserwowałem dzień w dzień i kochałem było płaszczenie się przed paniczem Rooneyem, który kolejny raz szantażem wymusił na zespole nowy kontrakt i zupełnie nieadekwatną do swoich umiejętności i wkładu w drużynę tygodniówki. Dziś, a dokładnie wczoraj zaobserwowaliśmy definitywny koniec Manchesteru United, klubu ze wspaniałą historią i tradycjami. Teraz już nic nie odróżnia nas od zespołów, z których szydziliśmy, że nie mają szacunku do zawodników i rozrzucają pieniądze na prawo i lewo.

Czuje ogromny ból i smutek. Zastanawiam się co teraz musi czuć człowiek, który tyle lat budował potęgę United, a teraz z boku jest zmuszony oglądać wszytko to co się obecnie dzieje. Wiele lat pracy i walki o wartości, którymi kierował się ten zespół poszły w błoto... Obecnie United niczym nie różni się od pozostałych zespołów, niczym.

Na koniec pozwolę sobie zacytować René Meulensteen'a, który wczoraj w studiu Sky Sports powiedział:
"It's a shame players who have come through the ranks have to leave the club."

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2014 07:17 przez Foster.)
02-09-2014 07:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2014/2015 - Intel - 19-05-2014, 21:58
RE: United w sezonie 2014/2015 - Foster - 02-09-2014 07:02
RE: United w sezonie 2014/2015 - mgc - 02-09-2014, 11:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości