Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Everton (05.10.2014)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #25
RE: PL: Manchester United - Everton (05.10.2014; 13:00)
Cytat:Czy Fletcher aż tak źle wygląda na treningach? To miał być wicekapitan zespołu. A nawet już kogoś młodego z rezerw nie można ściągnąć? Bardzo mi się ten pomysł nie spodobał i nie przekonacie mnie, że dużo biegał, pomagał Rafaelowi z Bainesem. Nie pomagał. W drugiej połowie Baines dośrodkowywał jak chciał. Rozumiem, że taka była idea, żeby Ci zawodnicy pomiędzy Matą i Blindem wspomagali skrzydła zarówno w ataku jak i obronie. Antonio nie robił ani jednego ani drugiego. Może jestem uprzedzony, ale Antonio w chwili obecnej, zachowawczy, przestraszony, bez motywacji nie nadaje się absolutnie do pierwszego składu.
Myślę, że jesteś uprzedzony. Antek co jak co, ale fizycznie przygotowany był/jest zawsze perfekcyjnie, a to do roli box to boxa jest kluczowe. Fletcher za swoich najlepszych czasów takim piłkarzem był, ale obecnie nie potrafi się z takiej roli wywiązać. Jeszcze ewentualnie mógłby grać na pozycji zaraz przed obrońcami, ale dzisiaj w pełni rozumiem decyzje LvG. Moim zdaniem Antek dodał też trochę siły do naszej drugiej linii, co w ostatnim czasie mocno kulało.

Osobiście myślałem, że czas Antka po przejściu na diament już minął, ale dzisiaj mnie pozytywnie zaskoczył w starciu z niełatwym rywalem i pokazał, że jest niezła opcją jako box2box. Niezłą opcją rezerwową oczywiście.

Mnie natomiast zaskoczyło wejście Wilsona, który ewidentnie zajął miejsce na skrzydle. Januzaj najwidoczniej nie jest zbyt ceniony przez LvG, a przynajmniej nie na tym etapie sezonu.

PS Statystycznie lepszy od Antka w defensywie dzisiaj był tylko Rafael, który zaliczył 9 udanych akcji w defensywie. Antek 7. W Evertonie najwięcej miał Barry - 5. LAV zaliczył również jeden KP, Barry z Besicem (który nawiasem mnie pozytywnie zaskoczył) - 0.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2014 20:00 przez michal85.)
05-10-2014 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - Everton (05.10.2014; 13:00) - michal85 - 05-10-2014 19:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości