Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Everton (05.10.2014)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #26
RE: PL: Manchester United - Everton (05.10.2014; 13:00)
Under napisał(a):Ktoś mówił ostatnio o posadzeniu De Gei na ławę?

Tak, po ostatnich występach zasługiwał, żeby taką rzecz mocno rozważyć. Dzisiaj na szczęście był w świetnej dyspozycji, myślę, że ten impuls dostał po obronionej jedenastce. Potem jeszcze te dwie genialne parady. MOTM.

Rafael - kolejny dobry mecz, potwierdza, że jest jednym z najlepszych na swojej pozycji.
McNair - profesor
Rojo - znowu bardzo dobrze chociaż przy jednej sytuacji mógł się zachować lepiej.
Shaw - beznadziejny mecz anglika, sprokurował karnego, zawalił bramkę, ciągle spóźniony, zaspany. To na pewno nie wygląda jak zawodnik za 30 mln. Chłop się musi mocno wziąć w garść, bo w obecnej chwili to mamy młodszego Evrę na boku obrony.
Di Maria - dzisiaj na swoim poziomie, te bomby z dystansu :O te wrzutki :O To jest poziom, którego OT nie widziało od ostatniego meczu Ronaldo w naszych barwach.
Blind - dobry mecz
Valencia - podobnie jak Michałowi, też bardzo mi się podobał. Duzo walczył, miał odbiory, jego podania były mocne i celne. Dzięki niemu była właśnie ta siła w środku pola. Wyszła ta zagrywka van Gaalowi Smile
Mata - taki sobie mecz, asysta. Nie byłem wielkim zwolennikiem jego transferu, bo nie widziałem dla niego miejsca w 4-4-2 Moyesa. Teraz miejsce jest, ale w ogóle mnie nie przekonuje Hiszpan swoją grą. Cóż, może potrzebuje więcej czasu na tej 10 Smile Liczby mu się zgadzają.
Falcao - słabo, ale to jest właśnie napastnik z najwyższej półki, jemu nawet jak nie idzie to trafia do siatki. Z takiej gry napastnika jest pożytek.
RvP - dzisiaj bez bramki, ale mi sie podobał. Wracał głęboko po piłkę, pomagał ją odbierać, rozgrywać - jak za Fergiego.

Czekam niezmiernie na mecze z czołówką. Z Chelsea, City, Arsenalem. To będą mecze, które pokaża w jakim momencie jesteśmy. Jeszcze ze 2, 3 tygodnie temu miałem na myśl o tych spotkaniach kupę w majtasach. Teraz - czekam na nie jak na prawdziwe sprawdziany, które pokazą wartość tego ustawienia, zespołu.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
05-10-2014 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - Everton (05.10.2014; 13:00) - Ruuuuuuuuuud - 05-10-2014 21:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości