Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Everton (05.10.2014)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #29
RE: PL: Manchester United 2-1 Everton (05.10.2014)
Trzeba być bardziej uprzedzonym do Antka, niż ja (a to wyczyn), żeby mówić, że był wczoraj słaby. Gdy zobaczyłem składy byłem zdziwiony i wolałem w jego miejsce Flecza. Ale zagrał na naprawdę duży plus. Silny, dobry w odbiorze i o dziwo całkiem dokładny i szybko myślący w grze do przodu. Naprawdę ciekawa opcja z Antkiem w środku pola w tym ustawieniu.

Shaw? Błagam. W offie bardzo dobry, a w deffie też był solidny. Obwinianie go za karnego to nonsens, bo było on bardzo naciągany. Przy bramce przysnął. Ale trzeba też przyznać Bainesowi, że dośrodkowanie było perfekcyjne, nie dało się tego lepiej zrobić.

Co do De Gei, też chciałem go sadzać, aby dostał kopniaka. Bo kopa bezapelacyjnie potrzebował. Z tym, że tego kopa dostał w innej postaci, niż ławka. Ten karny, przyniósł te same efekty, co dałoby posadzenie na ławce i teraz o tego gościa jestem spokojny, bo znowu widać ogień
w jego oczach.

Dii Maria, to jest kosmos, to oczywistość. Generalnie nasza gra w końcu idzie w dobrym kierunku. W końcu chyba LVG znalazł plan na zespół, którego jest pewny, którego będzie się trzymał i go konsekwentnie wprowadza. Coraz więcej dyscypliny taktycznej w deffie. Obrona zaczyna się od napadziorów, coraz intensywniejszy pressing, a i gra do przodu wygląda coraz lepiej. Choć wczoraj była słabsza niż w paru ostatnich meczach. Mało było tych okazji bramkowych. Aczkolwiek przez pierwszą połowę Eve nie istniało. Końcówka oczywiście tragiczna, dużo za głęboko byliśmy ustawieni, ale już w wywiadzie było słychać, że LVG zdaje sobie z tego sprawę.

Z każdym meczem coraz bardziej frustruje mnie Mata. Nie umie utrzymać się przy piłce, nie posyła żadnych kluczowych podań. Właściwie w ogóle nie ma go w grze, nie widać go, nie potrafi znajdować sobie wolnej przestrzeni na boisku. Jak nie teraz to kiedy Hiszpan chce udowodnić swoją przydatność w zespole? Wydawało mi się, że ADM i Mata to będzie połączenie idealne. Jeden szybki, z dryblingiem, drugi mega inteligentny z dobrą techniką użytkową. Ale na razie gra tylko ten pierwszy. Wróci Rooney i Mata usiądzie, jak dalej będzie tak grać. Nie wierzę w to co piszę, ale Roo był o niebo lepszy na dyszce w ostatnich meczach.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-10-2014 11:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 2-1 Everton (05.10.2014) - RedLucas - 06-10-2014 11:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości