Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #561
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Hubert zastanów się trochę nad tym co piszesz. Wyskakujesz na innego użytkownika z powodu jego opinii na temat danego zawodnika, do której ma pełne prawo. Wyciągasz na wierzch jakieś brudy, co jest zupełnie niepotrzebne.

samcro, "Ban był wyłożony przez kółko adoracji nic wspólnego z rzeczywistością" - jeśli w dalszym ciągu nie wiesz za co otrzymałeś bana to chyba pora zastanowić się nad sobą, a przede wszystkim odsyłam do regulaminu forum. Co więcej nikt Cię na forum nie trzyma siłą i nie zmusza byś tutaj zaglądał i cokolwiek pisał.

Wracając natomiast do dyskusji. Smalling miał bardzo dobre wejście do zespołu, jednak kontuzje mocno wyhamowały jego rozwój. W kwestii Anglika podzielam zdanie Łukasza. Chris to solidny zawodnik, która miał/ma potencjał na bycie naprawdę dobrym zawodnikiem. Potrafi rozegrać naprawdę bardzo dobre spotkania przeciw silnym przeciwnikom. Potrafi nam także zapewnić stabilność w defensywie grając jako prawy obrońca.
Daleki jestem od stwierdzenia, że w meczu z Chelsea był bardzo dobry. Zaliczył udany powrót po kontuzji, ale to nie był mecz w którym nie popełnił błędów. Zagrał lepiej niż Rojo, ale powiedzmy sobie szczerze, że to obecnie nie jest jakiś wielki wyczyn.

Cytat:Ja wiem, czy Smalling taki bardzo dobry? Naprawdę, gdyby wrzucić go do średniej ekipy to nie byłoby widać różnicy między nim a np. Shawcrossem czy innym Caulkerem.
W chwili obecnej różnica między nimi jest taka, że Chris pokazał, że radzi sobie z presją i poziomem gry United. Wymieniona przez Ciebie dwójka nigdy nie miała możliwości tego posmakować, bo sobie po prostu na to swoją grą nie zasłużyła. Dlatego też wyżej stawiam Chrisa niż tych dwóch.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
04-11-2014 20:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów? - Foster - 04-11-2014 20:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości