Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Arsenal FC 1-2 Manchester United (22.11.2014)
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #4
RE: PL: Arsenal FC - Manchester United (22.11.2014; 18:30)
Od zawsze czytałem, że treningi u van Gaala są ciężkie, ale on przecież równie często opowiada o tym, że bardziej niż na obciążeniach fizycznych chodzi mu o to całe otwieranie umysłów, wpajanie filozofii, itp. Od gadaniny na temat taktyki chyba jednak nogi nie powinny się łamać? Zresztą, jak widać mamy pecha zarówno na boisku, na treningach, jak i w reprezentacjach. Czym to jest spowodowane - nie mam pojęcia. Ale szlag mnie trafia gdy widzę, że Chelsea przez 11 kolejek w obronie wymieniła z powodu kartek jedynie Azpiliquetę na Luisa, a LvG skorzystał już w defensywie z Rafaela, Valencii, Jonesa, Keane'a, Smallinga, Evansa, Blacketta, McNaira, Rojo, Shawa, Blinda i Carricka. Jest różnica, nie? Mimo to tracimy tylko 2 punkty do czwartego West Hamu. Nie jest najgorzej.

Z Arsenalem będzie ciężko, ale na nich jakoś mamy patent i nie dajemy sobie w kaszę dmuchać. Oczywiście, łatwo nie będzie zważywszy na ilość urazów w obronie, ALE. Grunt żeby zagrał Carrick gwarantujący spokój i przynajmniej odpowiednią asekurację. Blind jest OK, ale do poziomu Michaela sprzed dwóch sezonów brakuje mu lat świetlnych. MC ustawiony przed kolejną eksperymentalną parą stoperów to zawór bezpieczeństwa. Dalej większych problemów być nie powinno.

Lindegaard - Rafael, Smalling, McNair, Shaw - Valencia, Carrick, Herrera, Di Maria - Rooney - van Persie

Może coś takiego? LvG wspomina coś o powolnych powrotach, ale IMO bez przesady, Rafael powinien zagrać od początku. Dać mu do pomocy Valencię z którym rozumie się bardzo dobrze, obok Michaela usadowić Andera - nie wiemy jak wygląda jego forma, ale Hiszpan daje nam ciekawsze opcje rozegrania piłki, plus nie zapomina o obowiązkach z tyłu. Nie podoba mi się Angel na flance, ale co zrobić.

Lindegaard - Rafael, Smalling, McNair, Shaw - Herrera, Carrick, Fellaini, Di Maria - Rooney - van Persie

Albo coś w ten deseń, czyli wcisnąć do składu Afro który da nam ogromną przewagę fizyczną w starciu z raczej delikatnie grającym AFC. To też plus przy stałych fragmentach, zarówno pod naszą bramką jak i w szesnastce Szczęsnego. Nie można też zapominać o Macie który uratował nam skórę w ostatnim meczu i być może znajdzie się w meczowej 11.

Nie jest tak tragicznie, ponoć wraca Jonny na co czekam jak na zbawienie. Chris pomijając spotkanie z City wyglądał solidnie. Powtarzam: najważniejsze, żebyśmy mieli Carricka. Reszta jakoś się ułoży.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
17-11-2014 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Arsenal FC - Manchester United (22.11.2014; 18:30) - Szymcio - 17-11-2014 16:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości