Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Arsenal FC 1-2 Manchester United (22.11.2014)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #7
RE: PL: Arsenal FC - Manchester United (22.11.2014; 18:30)
Ten mecz jest generalnie wielką niewiadomą. W poprzednim poście pisanym prawie tydzień temu liczyłem, że wrócą nam kontuzjowani, a tymczasem na reprezentacjach trzech zawodników złapało jakieś urazy... To już przestaje mnie dziwić. Falcao i Jones raczej nie zdążą wrócić. Mam w ogóle wrażenie, że United przypomina teraz taki Arsenal, którego znakiem rozpoznawczym w poprzednich latach było sporo kontuzji, brak stabilnej obrony i boiskowej mądrości, czy rozsądku, słowem frajerstwo w kilku kluczowych momentach sezonu. Arszeniki teraz też mają swoje mniej i bardziej poważne problemy, tak samo jak United liczą na to że los się odmieni i odbiją się wreszcie kosztem wielkiego rywala. Moim zdaniem przed meczem więcej przemawia za nimi, jakoś nie trafia do mnie argument, że od lat mają pecha do United i nawet rok temu, kiedy łoiło nas pół ligi oni znowu nie dali rady. Każda seria kiedyś się kończy, a teraz przez sytuację kadrową United mają argumenty żeby tego dokonać. Wiele zależy od tego, czy Wenger ustawi będącego w gazie Alexisa w ataku, co w moim odczuciu będzie dla nich najlepszą opcją.

Żeby było weselej FA postanowiła być dowcipna i oddelegowała do sędziowania tego meczu Mikea Deana Smile czyli jednego z najgorszych sędziów w Anglii i jest duże ryzyko, że kogoś w tym meczu przekręci, pytanie tylko kogo?...

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-11-2014 09:45 przez Silvan.)
20-11-2014 09:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Arsenal FC - Manchester United (22.11.2014; 18:30) - Silvan - 20-11-2014 09:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości