Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Hull City (29.11.2014)
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #13
RE: PL: Manchester United 3-0 Hull City (29.11.2014)
Ja dodam tylko 3 grosze.
1 to fakt psychologiczny. Zagraliśmy mega turbo pewnie. Hull nie miało Hernandeza ale ogólnie to nie jest taki mega słaby zespół, na pewno potencjał w tej drużynie nie jest mały chociaż w tym sezonie na pewno więcej można się było spodziewać i groźniejsi byli raczej w tamtym sezonie. Mimo to nietrudno nie zauważyć, że każdy się czuł pewnie. Nawet Young który zagrał 2 mecz na podobnym poziomie a zazwyczaj po jednym zaskoczeniu z jego strony było raczej dużo gorzej w kolejnym.

2 i 3 to Smalling i Fellaini. Obaj ostatnio (nie licząc meczu z City dla Chrisa) bardzo dużo wygrywają jeżeli chodzi o pozycję w klubie swoją grą. Osobiście bardzo się cieszę zwłaszcza z występów Belga. Teoretycznie gdybyśmy mieli jakiegoś bardzo dobrego gracza obok Herrery to ciekaw jestem jak Fellaini grałby z takim nastawieniem i taką pewnością jaką ostatnio złapał jako gracz zabezpieczający taką dwójkę. Tylko, że jak już się zacząłem rozwodzić na temat taktyki to nadal ciężko powiedzieć, która z nich pasowała by do nas najbardziej. Nadal mamy problem żeby wykorzystać wszystkich najlepszych graczy, ale jeżeli drużyna wygrywa to eksperymentowanie przychodzi łatwiej.

I chciałbym, żeby większość meczów zwłaszcza u nas wyglądała podobnie.

I jeszcze słówko o Carricku. On wydaje się tu kluczowy, jednak Blind pokazał, że ma zadatki na gracza o podobnej charakterystyce i paradoksalnie powrót Carricka przynajmniej w mojej opinii zwiększył mój entuzjazm co do transferu Holendra, o ile ten będzie w stanie nauczyć się jak najwięcej od Micheala. Całe szczęście, że Carrick jest raczej "leniwy", może nie zakończy kariery zbyt szybko.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-2014 15:55 przez Hubson.)
30-11-2014 15:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 3-0 Hull City (29.11.2014) - Hubson - 30-11-2014 15:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości