Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Hull City (29.11.2014)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #14
RE: PL: Manchester United 3-0 Hull City (29.11.2014)
Powoli nadrabiam zaległości, także mogę dorzucić od siebie co nieco Wink

Fajny mecz. Mieliśmy kontrolę od 1 do 90 minuty i to bardzo cieszy. Miło było patrzeć jak ładnie rozgrywamy akcje. Graliśmy cierpliwie, ale nie nudno. Kilka akcji było naprawdę bardzo fajnych, momentami aż się serce radowało. Cieszy pewność i spokój, a także wysoka forma niektórych zawodników, o czym zaraz.

Zacznę tym razem od napastników. van Persie ogólnie rzecz biorąc grał słabo - przegrywał większość pojedynków, jednak koniec końców nie należy go po tym spotkaniu krytykować gdyż swoje zrobił. Zaliczył ładną asystę, a do tego strzelił piękną bramkę. Mam nadzieję, że dzięki tej bramce Holendrowi wróci pewność siebie i zacznie grać jak należy. Rooney dzisiaj był mniej widoczny, ale to dobrze. Zdecydowanie bardziej wolę Anglika gdy gra wyżej. Był może mniej pod grą, ale był za to bardzo groźny. Świetna bramka, mógł strzelić jeszcze jedną, ale źle przyjął świetne podanie od Carricka. Szału nie było, ale gra fajnie.

Jeśli chodzi o pomocników to słowa uznania dla Herrery i Carricka. Byli najjaśniejszymi postaciami w tym spotkaniu. Ander swoją ruchliwością siał zamęt wśród defensorów Hull. Był ciągle pod grą, ciągle w ruchu - o to chodzi i tego nam tak bardzo brakowało. Ładna asysta - świetnie przejął, a zaraz potem ładnie wyłożył piłkę Robinowi. A Carrick? Co tu dużo mówić - profesor. Kapitalna gra w defensywie, gdzie czyścił wszystko w środku pola, a do tego kilka bardzo fajnych piłek do przodu (ta do van Persie, gdzie Mc'Gregor wybronił a był spalony po prostu miód!). Gołym okiem widać jak ważną postacią dla United jest Michael. Jego spokój i opanowanie jest bezcenne - tego tak bardzo nam wcześniej brakowało. Choć Blind grał fajnie, to jednak widać różnicę klas między tymi zawodnikami. Fellaini znów zagrał fajnie, bez szału ale fajnie. Cieszy mnie fakt, iż sprawił że muszę przyznać się do błędy (w jego temacie napiszę więcej). Mata też rozegrał naprawdę niezłe spotkanie. Byłem zaskoczony, że po wejściu Herrery grał głębiej niż jego rodak, ale wyszło to wszystkim na dobre. Mam nadzieję, że z każdym meczem Juan będzie grał coraz lepiej, bo już zaczynałem się o niego martwić.

Jeśli chodzi o obrońców, to nieźle boczni, zarówno Young jak i Valencia. Nie grali wybitnie, ale swoje zrobili i chwała im za to. Rojo nieźle, choć głupia żółta (trochę w stylu Vidica). Smalling bardzo fajnie, w zasadzie popełnił chyba tylko jeden błąd (przegrana główka z Jelavicem). Musi jednak popracować nad grą piłką, ponieważ zaliczył bodaj z 3 głupie straty, które mogły się dla nas źle skończyć. A De Gea? No cóż, to był dla niego łatwy mecz, chyba aż za łatwy bo trochę za mało skoncentrowany był przy wykopach.

Ostatnio przełamujemy złe passy. Najpierw pierwsza wygrana od kilku miesięcy na wyjeździe, teraz w końcu wygrywamy trzeci mecz z rzędu co też bardzo długo nam się nie udawało. Martwią kontuzje Di Marii i Rooneya... Jednak nie powinno być aż tak źle. Angel zszedł wcześniej, także za dużo chyba nie uszkodził, a Wayne po prostu został poobijany. Przed nami mecz ze Stoke, gdzie musimy zdobyć kolejne trzy punkty, bo potem już czekają nas same ciężkie spotkania.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
01-12-2014 15:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 3-0 Hull City (29.11.2014) - Foster - 01-12-2014 15:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości