Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2014/2015
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #154
RE: United w sezonie 2014/2015
Cytat:De Gea to bestia! Chłopak niedługo będzie najlepszym bramkarzem świata i Real już się na niego szykuje. Mam nadzieję, że na koniec sezonu wejdziemy do LM i chłopak dostanie bajeczny kontrakt, bo bramkarzy wygrywających mecze jest naprawdę niewielu. Jeżeli jeden z powyższych warunków nie zostanie spełniony, to może być bardzo trudno, żeby go zatrzymać.
Mógłby go tylko ktoś nauczyć kopać. Ale zgadzam się, jest absolutnie niewiarygodny. Należy jak najszybciej złożyć mu propozycję przedłużenia kontraktu. Aczkolwiek obawiam się, że należy już się oswajać z myślą, że długo Davida nie będziemy oglądać na Old Trafford.

Największym pozytywem początku sezonu zdecydowanie Fellaini. Nie dlatego, że jest najlepszy w zespole, ale zmartwychwstał. Naprawdę się ogarnął, znalazł też odpowiednią pozycję dla siebie i udowodnił, że daje radę nawet w grze kombinacyjnej.

Z kolei dla mnie minusem jest niestety Angel Di Maria. Zrobił na mnie wrażenie czarując w pierwszych meczach, ale potem bardzo obniżył loty nierzadko będąc statystą ograniczającym się do psucia stałych fragmentów gry a teraz złapał kontuzję. Przede wszystkim wiemy już chyba, że miejsce Di Marii nie jest na skrzydle, gdzie ewidentnie się dusił tylko jako głównego kreatora gry United. To sprawia, że na ławce wylądować musi jeden z najdroższych rezerwowych ligi czyli Mata. Z nim problem jest taki, że nie da się zmieścić i jego i Angela na boisku(a jeśli już to na pewno nie przy tylu napastnikach). Odkąd Di Maria nie gra - Mata odpalił, czuje się na boisku dużo lepiej. To zadanie dla LVG jak to rozwiązać.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
08-12-2014 03:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2014/2015 - Intel - 19-05-2014, 21:58
RE: United w sezonie 2014/2015 - mgc - 02-09-2014, 11:16
RE: United w sezonie 2014/2015 - Under - 08-12-2014 03:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości