Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #568
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Też mnie wkurwia wjeżdżanie na Evansa w tym momencie. Szkoda kurwa, że na Flecza nie wjeżdżaliście już po jego pierwszych minutach po powrocie do gry. Powiedzcie mi, kiedy ostatnio Evans przetrenował 3 miesiące bez przerwy, nie mówiąc już o jakiejś serii kilku meczów.

A pod względem odpowiedzialności i widoczności słabej formy, braku pewności środek obrony to niemal to samo, co bramkarz. Wszystko widzisz, jak na dłoni i każdemu rzuca się w oczy natychmiast słaba dyspozycja zawodnika. Nie muszę chyba tłumaczyć, że dlatego, iż słaba forma wiąże się zazwyczaj z traconymi bramkami. Napadzior nie strzeli setki i chuj, po dłuższym czasie nikt o tym nie pamięta. Stoperowi wypomina się mecze i bramki, które zawinił.

Dlatego powtórzę, od dłuższego czasu Evans jest naprawdę przeciętny, ale to nie czas na takie osądy. Dajmy mu pograć te parę meczów z rzędu i wtedy oceniajmy. Ewentualnie, gdy do końca sezonu dojdą kolejne kontuzje, to wówczas również chyba trzebaby się pożegnać. Pisałem już o tym, że nie można w nieskończoność czekać na niego i Jonesa, czy Smallinga. Tylko tak w ogóle, to z tych trzech panów, sytuacja Evansa wygląda najgorzej, gdyż u niego sporo wiosen już na karku ;/

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
21-12-2014 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów? - RedLucas - 21-12-2014 22:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości