Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #573
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Generalnie nieźle Hubson gada, tylko zwrócę uwagę na jedną rzecz. Pod żadnym pozorem nie róbmy z ADM skrzydłowego! Na tej pozycji nie zagrał u nas dobrych choćby 10 minut. Też na tej pozycji przez kilka sezonów irytował w Realu, kiedy chcieli go oddawać za marne 20 melonów. Nie muszę chyba mówić, że ten gość MUSI grać taki wolny elektron w środku pola, mając obok siebie jeszcze dwóch zawodników w tej strefie.

To jest nasza gwiazda numer 1 obecnie i wokół niego powinniśmy budować zespół. Czyli prawdopodobnie najlepsze byłoby dla nas 433, z ADM w trójce środkowych pomocników. I mam wielką nadzieję, że LVG czym prędzej zda sobie sprawę, że Di Maria na skrzydle to pomyłka, bo póki co nie widzę, żeby Holender podzielał moje zdanie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
22-12-2014 17:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów? - RedLucas - 22-12-2014 17:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości