Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 0-1 Southampton (11.01.2015)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #13
RE: PL: Manchester United - Southampton (11.01.2015; 17:00)
Po raz kolejny bardzo słaba gra. Ale to już biorę w ciemno za każdym razem, gdy widzę, że wychodzimy 352. Ile jeszcze meczów potrzebuje LVG, żeby zauważyć, że w tej formacji nie kreujemy praktycznie żadnych okazji podbramkowych? Okej, jest o niebo lepiej w deffie, ale nie ma nas w grze do przodu.

Będę upierał się, tak jak upieram się od momentu, gdy pierwszy raz zagraliśmy diamentem, że jest to w chwili obecnej najlepsze ustawienie dla naszego zespołu. Nasza gra w offie w porównaniu do tego, co widzimy obecnie, wyglądała cudownie! Tworzyliśmy wiele okazji, strzelaliśmy sporo bramek. Ok, gra w deffie była ciut gorsza, ale też nie tragiczna.

Trochę się zawiodłem, tym jak wyglądała nasza gra w drugiej połowie z Yeovill, gdy mieliśmy diament, ale bądź, co bądź dwa gole strzeliliśmy i wygraliśmy. Kto wie co by było grając dalej 352...

Tak więc, tak jak mówię każdy mecz w 352 IMO wygląda u nas identycznie, więc nie ma sensu po raz kolejny pisać o tym samym. Chciałbym tylko zwrócić na jedyny stale pozytywny aspekt naszej gry w ostatnich tygodniach - Juan Mata. W bardzo dobrej formie ostatnio jest Hiszpan. Każda akcja musi przez niego przejść. Za każdym razem je napędza, świetnie panuje nad piłką, świetnie rozdziera obronę rywali. Zdecydowanie nasz najlepszy gracz w ostatnich tygodniach. Szkoda, że dziś skuteczności zabrakło :/

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
11-01-2015 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - Southampton (11.01.2015; 17:00) - RedLucas - 11-01-2015 22:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości