Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2014/2015
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #171
RE: United w sezonie 2014/2015
Jak na początku stałem murem niemal za każdą decyzją LVG, tak teraz każda kolejna wywołuję u mnie coraz większe zdziwienia, a coraz częściej irytację. Naprawdę nie pojmuję niektórych decyzji Holendra, a jego tłumaczenia są momentami irracjonalne. Dzisiaj po meczu mogliśmy o słyszeć o podjęciu ryzyka, jakim rzekomo było przejście na grania "4" z tyłu. Następnie w obronie formacji 352 LVG dodał, że przy grania "4" brakuje nam balansu. No ja się nie dziwię, że brakuje nam balansu skoro na boisku znajduje się aż trzech napastników, z czego jeden gra jako pomocnik.

Naprawdę nie rozumiem tego co się obecnie dzieje w United... mamy połowę stycznia, a u nas nie ma żadnych fundamentów. W obronie brakuje zawodnika od którego wszystko ustawiamy, w środku pola jest jeden Carrick, a w ataku mamy póki co wypalone gwiazdki, które zarabiają krocie. Mamy w składzie kilku fajnych zawodników, którzy mogliby grać miłą dla oka piłkę. Niestety problem jest taki, że nie potrafimy ich wykorzystać. Jednych cofamy za głęboko (Mata), drugich wypychamy niepotrzebnie do przodu (Di Maria), a trzecim praktycznie w ogóle nie dajemy pograć (Herrera).

Ostatnio Michał pisał, że za Moyesa wychodziliśmy 'obsrani' na mecze z czołówko. Ja dzisiaj widziałem podobnie 'obsrany' zespół, z taką różnicą że dzisiaj naszym przeciwnikiem było QPR, a nie czołowa ekipa Premier League. Oczy bolą, a serce krwawi...

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
17-01-2015 23:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2014/2015 - Intel - 19-05-2014, 21:58
RE: United w sezonie 2014/2015 - mgc - 02-09-2014, 11:16
RE: United w sezonie 2014/2015 - Foster - 17-01-2015 23:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości