Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Chelsea FC 1-0 Manchester United (18.04.2015)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #20
RE: PL: Chelsea FC 1-0 Manchester United (18.04.2015)
Niestety meczu nie oglądałem, widziałem jedynie obszerne skróty i wczytywałem się w wasze opinie. Biorąc pod uwagę kontuzje jakie nas dopadły, ten mecz był całkiem niezły i nie ma się czego wstydzić, chociaż spodziewałem się, że może być krucho. Trudno gra się przeciwko drużynie, która za cel stawia sobie "wkładanie patyka w szprychy". Mou niestety przez defensywną taktykę wyeliminował duże zagrożenie, ze strony Fellainiego, Mata chyba też zniknął, może trochę za łatwo wykluczyli tą dwójkę, ale jak pisałem nie oglądałem całego meczu. Trudno, ale nie ma co się załamywać, fajnie, że Shaw wreszcie coś pokazał, noi te akcje McNaira też pokazują, że chłopak ma niezły potencjał, w ogóle drużynowo można też dostrzegać plusy. Tak sobie myślę, że fajnie by było móc w takim meczu wpuścić z ławki takiego Depaya... United musi dograć ten sezon i zakończyć go z przytupem. Ja mam nadzieję, że do meczu z Arsenalem wrócą kontuzjowani i weźmiemy rewanż za FA Cup, ale najpierw trzeba rozprawić się z Evertonem.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-04-2015 23:14 przez Silvan.)
19-04-2015 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Chelsea FC 1-0 Manchester United (18.04.2015) - Silvan - 19-04-2015 23:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości