Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2014/2015
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #257
RE: United w sezonie 2014/2015
michal85 napisał(a):Znaczy się co nie było planowane? Wysoki pressing? Dobra gra piłką ? Fajne akcje w trójkątach, których nie widzieliśmy od dawien dawna? To było wszystko wypracowane.

W kontekście akcji w trójkątach najczęściej robili je: Herrera (ławkował, póki kontuzje nie zmusiły van Gaala do wstawienia go do składu, Mata (ławkował do czasu czerwa Di Marii) i Valencia. Zakładając, że nie było by kontuzji to oni mogli by nie mieć okazji grać razem. Jakie wypracowane? Herrera z Matą szukają się bardziej z innych powodów. Mata szuka gry a Herrera ma świetny przegląd pola + obaj lubią małą grę. Dlatego jestem ciekaw jak wyglądały sezon przy mniejszej ilości kontuzji, bo nie wydaje mi się, żeby tak zatwardziały van Gaal szukał tych opcji jeśli nie zostały do tego zmuszony. Przynajmniej takie wrażenie takiego zatwardziałego w swoim postanowieniu gościa przedstawił w tym pierwszym sezonie. Dlatego ten argument, że cokolwiek było wypracowane do mnie nie trafia.

City było w dołku, Tottenham to.. Tottenham. Tak naprawdę najlepszym z tych meczów był ten z Liverpoolem. I napisałem, że te mecze były czymś do czego powinniśmy dążyć, ale brakło ciągłości i po takich meczach przychodziła kupa, bryndza i żenua jak za Moyesa. Co do sezonu poprzedniego już się nie będę odnosił. Chodzi o to, że nie potrafiliśmy utrzymać tego poziomu przez dłuższy okres czasu. Spodziewałem się jednak, że ta "przemiana" gdy już nastąpi to na dłużej niż kilka meczów. W końcu trener jest to nie byle jaki.
14-05-2015 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2014/2015 - Intel - 19-05-2014, 21:58
RE: United w sezonie 2014/2015 - mgc - 02-09-2014, 11:16
RE: United w sezonie 2014/2015 - Hubson - 14-05-2015 11:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości