Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2014/2015
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #258
RE: United w sezonie 2014/2015
Kończący się powoli sezon to sinusoida. Początek fatalny, potem spora seria spotkań bez porażki, znowu słabsza gra, bardzo dobra gra zaczynająca się na spotkaniu z Tottenhamem a na Chelsea kończąca. Dlatego rozumiem zarówno tych lekko zawiedzionych sezonem jak i tych optymistycznie nastawionych. Zależy kto jaki okres zapamiętał bardziej. Osobiście jestem zadowolony z osiągnięcia celu minimum, bo po początku sezonu wyglądało na to, że może to być jeszcze gorszy sezon niż ten Moyesa. Natomiast w wielu przypadkach daleko było od dobrej gry a do wyrażenia ilości dobrych lub bardzo dobrych spotkań wystarczy cyfra a niekoniecznie liczba.

Jestem bardzo zawiedziony, że postawa United w tak dużej mierze zależy od Michaela Carricka. Nie jest przypadkiem, że kiedy Michael wypadał z gry nasze występy w sposób widoczny były gorsze. Także van Gaal poza wprowadzeniem pewnych elementów ery Fergusonowej (o czym wspominał Michał - pressing, dobra gra piłką) długo szukał i podczas tych poszukiwań podejmował wiele dziwnych decyzji. Ostatecznie jednak wybronił się miejscem.

Ja mam spore oczekiwania względem kolejnego sezonu. Liczę, że Depay i być może inni zawodnicy będą nowym startem dla tego zespołu, który ma potencjał. Kwestią jest tylko umiejętnie go wykorzystać.
14-05-2015 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2014/2015 - Intel - 19-05-2014, 21:58
RE: United w sezonie 2014/2015 - mgc - 02-09-2014, 11:16
RE: United w sezonie 2014/2015 - allfanmu - 14-05-2015 11:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości