Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2014/2015
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #262
RE: United w sezonie 2014/2015
Co do drugiej części Twojego posta zgoda. LVG jeszcze może się wybronić, ale na chwilę obecną dla mnie wygląda to tak jak napisałem.

Co do pierwszej części, to polemizowałbym. Dla mnie nie jest przypadkiem fakt, że przez tyle lat ADM był jeźdzem bez głowy w Realu, którego wszyscy mieli dość i przed ostatnim sezonem w Hiszpanii bardzo dużo mówiło się o jego odejściu. Tak samo, jak nie jestem przypadkiem, że gdy zaczął grać w środku to zagrał sezon życia i był kluczowym graczem Realu. No i zamykając kółko, nie jest przypadkiem, że z początku gdy grał w środku, to gwałcił, a przez resztę sezonu ssał Wink Takie moje zdanie, na pewno przyszłość pokaże, kto z nas miał rację. Dla mnie ADM na skrzydle nigdy nie będzie world classem.

Jeszcze jak pisałem wcześniejszy post, to zapomniałem o bardzo ważnej kwestii. Boję się pomyśleć, gdzie dziś byśmy byli, gdyby nie kontuzja RVP w środku sezonu i Roo na szpicy. Raczej nikt nie ma złudzeń, a na pewno nie mam ich ja, że nie bylibyśmy w top 4, gdyby nie ten fakt. Trzeba to powiedzieć głośno. Dla mnie tym, co przesądza sprawę jest fakt, że gdy tylko po tej serii dobrych meczów RVP był zdrowy, to wróciliśmy do dwójki Roo-RVP. Przed kontuzją RVP też nie było próby rezygnacji z jednego z nich. Ciekawi mnie z kolei, czemu w meczu z CP nie było w ogóle w kadrze RVP. Wie ktoś coś? Bo mi chyba umknęło. Znów kontuzja?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-05-2015 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2014/2015 - Intel - 19-05-2014, 21:58
RE: United w sezonie 2014/2015 - mgc - 02-09-2014, 11:16
RE: United w sezonie 2014/2015 - RedLucas - 14-05-2015 15:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości