Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2015/2016
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #37
RE: United w sezonie 2015/2016
Oglądałem dwa spary, z PSG i Barcą, więc z poważnymi rywalami i wszystkie nasze przypuszczenia o składzie, ustawieniu można między bajki włożyć. Ofc może w sezonie jakimś cudem zobaczymy, co innego. Ale będę oceniać sytuację bieżącą. A więc, Luj wymyślił sobie jakieś 442. Nie wierzyłem, że jeszcze kiedyś wrócimy do tego ustawienia. Depay niby gra trochę głębiej, ale to chyba jednak 442.

Pierwsza, podstawowa sprawa. Czemu do chuja, z gościa, który zgwałcił ligę holenderską na skrzydle i tam też gwałci w kadrze, robimy dychę?! No kurwa, mało mamy dziesiątek w zespole? Nie wiem, czy mam dobre info, ale gość chyba nie dostał pół minuty na skrzydle na tournee. Z Barcą i PSG nic wielkiego nie pokazał na tej dyszce. Jestem pewny, że zupełnie inaczej byłoby na skrzydle.

Druga sprawa, to ofc ten Blind. Nie jestem w stanie pojąć również choroby LVG na tym pkt. Niby Daley wyglądał nieźle na tym tournee, ale to po prostu nie te umiejętności, żeby być podstawowym obrońcą United. Do tego na chwilę obecną Smoła jest po prostu lepszym graczem, niż Jones i jeśli już ten Blind musi grać, to powinien zdecydowanie ze Smołą.

Po trzecie, ogłaszam wszem i wobec, że czeka nas bardzo nerwowy sezon jeśli chodzi o pozycję napastnika Big Grin Jestem przerażony, że naszym numerem 1 i gościem, który praktycznie mecz w mecz będzie grać jest Rooney. Pomijając wszystko mam wrażenie, że Roo znów się przytyło i jest dużo wolniejszy, niż w zeszłym sezonie, kiedy to był chyba najszczuplejszy, jakiego go kiedykolwiek widziałem.

No, także ja nie kupuję totalnie tego ustawienia, a najbardziej irytuje fakt Depaya na dyszce. Niemniej czekam z niecierpliwością na sezon i co on nam przyniesie.

Może jeszcze krótko o oczekiwaniach. Jesteśmy po tournee, transferów raczej już nie będzie. I patrząc na skład osobowy, jaki posiadamy, a nie na to, co widzieliśmy na tournee, to ja liczę na realną walkę o mistrza kraju. Nie oczekuję bezwzględnie mistrza, ale że naprawdę będziemy stanowić duże zagrożenie prawdopodobnie dla Chelsea.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
30-07-2015 10:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2015/2016 - Foster - 11-05-2015, 08:01
RE: United w sezonie 2015/2016 - Lisu - 13-07-2015, 10:14
RE: United w sezonie 2015/2016 - RedLucas - 30-07-2015 10:37
RE: United w sezonie 2015/2016 - Kwas - 31-07-2015, 12:52
RE: United w sezonie 2015/2016 - Kwas - 31-07-2015, 14:46
RE: United w sezonie 2015/2016 - Kwas - 28-08-2015, 14:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości