Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #23
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Cytat: Reprezentacja Polski pokonała Chiny 33:19 w swoim pierwszym meczu Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Polacy zagrali dobrze w pierwszej połowie, w drugiej zaczęli lekceważyć rywala co spowodowało mnóstwo prostych błędów. Gospodarze okazali się jednak wyjątkowo słabym zespołem i nie byli w stanie zagrozić podopiecznym Bogdana Wenty.

Cytat:Reprezentacja Polski pokonała Niemcy 3:0 (25:17, 33:31, 25:20) w swoim pierwszym występie na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Polacy są na drugim miejscu w tabeli grupy B, wyprzedza ich tylko Brazylia.


Dobry początek obu reprezentacji. Mam nadzieję iż dalej będzie podobnie. Nie ukrywam że liczę tu na dwa medale Wink myślę że nie tylko ja...

Cytat:Anderson bardzo dobrze zaprezentował się w wygranym 5:0 przez jego reprezentację Brazylii meczu przecwiko Nowej Zelandii w ramach turnieju piłkarskiego Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Pomocnik United zdobył już w 3 minucie bramkę dla swojego zespołu, która otworzyła pokaźny worek bramkowy, który później zaaplikowali ekipie z Antypodów Canarinhos.
Były zawodnik FC Porto, któremu w barwach United nie udało się jeszcze strzelić ani jednego gola, w 3 minucie znalazł się oko w oko z nowozelandzkim golkiperem i na raty, głową, skierował piłkę do siatki.
Oprócz Andersona, na listę strzelców wpisali się: dwukrotnie Ronaldinho, Alexandre Pato oraz Rafael Sobis. Dzięki tej efektownej wygranej Brazylijczycy zapewnili sobie awans do ćwierćfinału turnieju olimpijskiego.

No i fajnie Wink

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
10-08-2008 19:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - Foster - 10-08-2008 19:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości