Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Tottenham Hotspur (08.08.2015)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #8
RE: PL: Manchester United 1-0 Tottenham Hotspur (08.08.2015)
A ja odniosłem wrażenie, że po zejściu Carricka już całkiem straciliśmy środek pola. Ok, było więcej tych prób szybkiej wymiany piłek w centrum, tego przyśpieszenia którego nam strasznie brakowało, ale troszkę jak dla mnie to chaotycznie wyglądało.

Nie wiem dlaczego na canale tak się zachwycali Matą. Ok, był pod grą, kilka fajnych zagrań, ale było tego zdecydowanie za mało. Brak elementu zaskoczenia, przyśpieszenia, w sumie jak u każdego poza Youngiem, który swoją drogą przegrał praktycznie każdy pojedynek z Walkerem. Czyli wypisz wymaluj Mata jakiego często oglądaliśmy w poprzednim sezonie.

I jeszcze coś co bardzo mnie boli, a właściwie smuci. U naszych graczy nie ma żadnych chęci, żądzy zwycięstwa.Często wyśmiewałem tego typu argument, jeszcze za kadencji sir Alexa, bo nic takiego nie miało miejsca, ale tutaj rzuca się to strasznie w oczy. Popatrzmy na taki Leicester. Ambicja, walka o każdą piłkę, parcie do przodu, chęć strzelenia rywalowi kolejnych goli, nieważne czy prowadzimy jednym, dmowa, czy trzema bramkami.Oczywiście kiedy trzeba to ustawiamy zasieki i wyprowadzamy kontry, co nawiasem mówiąc u nas także nie ma racji bytu pomimo piłkarzy którzy w tym elemencie gry są naprawę dobrzy.
Nie spodziewałem się, że kiedyś to powiem, ale często wygląda to tak, jakby spotkała się banda najemników, przypadkowych ludzi i czekała aż to wszystko się skończy. Wszystko na stojąco, statycznie. Wszystko uleciało. Czytam o duchu drużyny, nieprawdopodobnej motywacji. Gdzie to jest ja się pytam. Wszystko pięknie ładnie, szkoda tylko, że podczas udzielania się w mediach. Przykro w chuj.

Nie jestem jednym z tych płaczków, co to narzekają na wszystko i wszystkich oraz lamentują, gdy trochę się nie układa. Wierzę w ten zespół, wierzę w van Gaala, tylko po prostu oceniam teraźniejszość. A ta wygląda jak wygląda jeśli chodzi o aspekt opisany powyżej.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2015 17:03 przez Kwas.)
08-08-2015 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 1-0 Tottenham Hotspur (08.08.2015) - Kwas - 08-08-2015 15:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości