Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #5275
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
1. Ponoć to transfer bardziej na życzenie Abramovicha niz samego Jose.
2. Niebiescy mają tam problem od lat na tej stronie i po prostu nie jestem przekonany czy Pedro akurat przełamie fatum z którym się tam borykają już od ho ho kilku lat.
3. Już nawet omijając aspekty defensywne to jednak sposób atakowania Barcy a Chelsea jest bardzo różny i wg mnie pozycja skrzydłowego to dla Pedro inna pozycja niż bocznego napastnika w Barcelonie i może minąć trochę czasu zanim się odnajdzie a nim to się stanie może zostać już odstawiony.
4. Nigdy nie postawiłbym Pedro przy Sanchezie, nie jestem pewien czy Pedro jest w stanie wygrać mecz sam tak jak to robi Sanchez, dużo będzie zależeć od partnerów Hiszpana, ale to już kwestia subiektywna. Każdy inaczej może oceniać umiejętności nowego skrzydłowego Niebieskich.
5. Jakby nie było to chyba obecnie najbardziej utytułowany gracz w Chelsea, ciekawe czy będzie miał motywację do gry bo do udowodnienia nie ma chyba już nic, więc czy będzie dawał z siebie 100% zwłaszcza przy niezbyt regularnej grze w poprzednim sezonie? Też nie jestem przekonany.
21-08-2015 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 21-08-2015 17:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości