Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Southampton FC 2-3 Manchester United (20.09.2015)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
RE: PL: Southampton FC - Manchester United (20.09.2015, 17:00)
To będzie bardzo trudne spotkanie. Święci mimo kolejnej wyprzedaży, dalej grają fajną piłkę i wciąż są bardzo groźnym zespołem. Bardziej jednak niż siły rywala, obawiam się naszych problemów - zarówno tych w ofensywie jak i w defensywie.

Na początku sezonu nasze defensywa, mimo kombinacyjnego zestawienia wyglądała bardzo dobrze. Jednak z każdym meczem mam coraz wątpliwości... nie podoba mi się to, że za każdym razem gdy rywal nas przycisnął, to zaraz dochodził do groźnych sytuacji bramkowych. Co więcej, odnoszę dziwne wrażenie, że po powrocie DDG nasza defensywą, wygląda jakby na mniej skoncentrowaną. Głupio to zabrzmi, ale wydaje mi się, że nasza defensywa była bardziej skoncentrowana mając za sobą Romero, niż teraz gdy mają Davida.

Problemy w ofensywie są wszystkim dobrze znane. Nie potrafimy grać szybko, składnie i skutecznie. Tworzenie sytuacji idzie nam bardzo mozolnie. Co prawda z PSV było trochę lepiej, jednak nie przyniosło to spodziewanych efektów. Do składu na mecz z Southampton ma wróci Rooney... i jeśli już jesteśmy przy tym temacie, to nie podoba mi się, że coraz głośnie zaczyna się mówić o cofnięciu Roo za plecy Martiala.

Skład? Nie spodziewam się wielkich zmian i rotacji, bo to niestety nie w stylu LvG. Do składu wróci pewnie Carrick, może Schneiderlin. Chciałbym by wolne dostał Darmian, ale raczej nie ma co na to liczyć.


DDG
Valencia - Chris - Rojo - Blind
Schweinsteiger - Carrick - Herrera
Depay - Rooney - Young


Chciałbym ujrzeć coś takiego. Moim zdaniem, w naszej obecnej sytuacji, gdzie nie podejmujemy ryzyka i gramy wolno, nie ma sensu wystawiać Maty na skrzydle. Tak, granie nim na prawym skrzydle może funkcjonować bardzo dobrze, ale tylko w sytuacji gdy cały zespół gra szybko i kombinacyjne. Przy naszym obecnym stylu, takie ustawienie nie ma sensu.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
17-09-2015 11:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Southampton FC - Manchester United (20.09.2015, 17:00) - Foster - 17-09-2015 11:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości