Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Southampton FC 2-3 Manchester United (20.09.2015)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #10
RE: PL: Southampton FC - Manchester United (20.09.2015, 17:00)
Hubson napisał(a):Przy wyniku 1:3 i jednak naszej przewadze.. no ja np nie spodziewałem się, że Southapmton tak mocno dojdzie do głosu w końcówce i van Gaal pewnie też się nie spodziewał.

No nie wiem Hubson, ja byłem pewny, że z taką grą tylko kwestią czasu jest aż stracimy bramkę i zrobi się nerwówka. Mam na myśli to, że zamiast iść dalej do przodu, szczególnie, że tym klepaniem nie raz sobie robiliśmy dużo miejsca, to nasi podawali do tyłu. A brylował w tym Rooney, który niesamowicie mnie dzisiaj irytował - od momentu kiedy byliśmy na prowadzeniu, wcześniej też co najwyżej przyzwoity występ. Cały czas podawał do tyłu, zwalniał, zamiast podać na skrzydło gdzie było w uj miejsca to on pchał piłkę do tyłu, do Smoły i Kanciastogłowego :| Mam nadzieję, że ta zjebka, którą dostał od Luja dotyczyła właśnie tego.

Wynik oczywiście cieszy, fajny, emocjonujący mecz, ale nasza gra, styl znowu beznadziejny. Najlepiej świadczy o tym statystyka, którą przytoczył Pełka podczas transmisji: kreujemy mniej niż za Moyesa. Dzisiaj tak naprawdę zaczęliśmy grać dopiero po strzeleniu bramki - która nie powinna być uznana. Dopiero wtedy zaczęliśmy spokojniej klepać, coś tam tworzyć, a akcja przy trzeciej bramce to coś co na pewno będziemy wspominać Smile

W następnym ligowym meczu życzę sobie Valencie na prawej obronie i może Herrere za Rooneya (chociaż kapitan jest zdrowy, a wszyscy wiemy jakie panują chore zasady przy ustalaniu składu). Blind zagrał beznadziejnie, znowu był objeżdżany przez przeciwników. Problem w tym, że przy kontuzji Shawa jesteśmy na niego skazani. Czy to na lewej stronie czy w środku. Jones fajny grajek, ale nawet jak wróci to ile pogra? Miesiąc, dwa? I znowu będziemy musieli wrócić do ustawienia z Holendrem w linii defensywy. Imo priorytetem był w te wakacje środkowy obrońca, a my nie ściągnęliśmy nikogo - za to sprzedaliśmy jeszcze Evansa.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2015 20:54 przez Ruuuuuuuuuud.)
20-09-2015 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Southampton FC - Manchester United (20.09.2015, 17:00) - Ruuuuuuuuuud - 20-09-2015 20:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości