Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Southampton FC 2-3 Manchester United (20.09.2015)
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #11
RE: PL: Southampton FC - Manchester United (20.09.2015, 17:00)
RedLucas napisał(a):Gość mi troszkę Saszkę przypomina

A wiecie kto ostatni strzelił 3 bramki w 3 pierwszych meczach w naszym klubie? Wink Tak, Louis Saha.

Niezłe spotkanie w 2 połowie. Może styl nadal zostawia sporo do życzenia, ale ostatnie 2 mecze to po 3 bramki. O ile jeszcze to z Liverpoolem można potraktować jako kopanie leżącego o tyle Southampton pomimo utraty tylu gwiazd nadal jest w stanie grać dobrą piłkę. Chociaż dzisiaj wyjątkowo sporo popełniali błędów w defensywie. Szczególne słowa pochwały dla Martiala przy bramce na 2:1. Przy obu bramkach zachował zimną krew i nie spodziewałem się tego po nim w tak młodym wieku. I czy on przypadkiem nie jest liderem strzelców w PL w obecnym sezonie? Big Grin

Ostatnio rozczarowują mnie Mata i Darmian. Ten pierwszy ogromnymi fragmentami niewidoczny, a ten drugi po świetnym początku jakby mniej się udzielał w ofensywie oraz popełnia coraz głupsze błędy w ofensywie. Blind albo w porządku albo jest objeżdżany niemiłosiernie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2015 22:07 przez allfanmu.)
20-09-2015 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Southampton FC - Manchester United (20.09.2015, 17:00) - allfanmu - 20-09-2015 21:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości