Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton 0-3 Manchester United (17.10.2015)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #2
RE: PL: Everton - Manchester United (17.10.2015)
Po przerwie na reprezentacje mamy kilka plusów: dobre mecze Martiala, de Gei i Darmiana, Carrick i Schweini odpoczęli, ale to chyba jakieś drobne urazy i mam nadzieję, że będą zdolni do gry. Jones zagrał 90 min, miła chwila dla Maty, który pobiegał z opaską kapitańską dla Hiszpanii. Dobrze, że do meczu jeszcze kilka dni będzie czas na odpoczynek i ogarnięcie taktyczne. Co do samego meczu, chyba jak każdy tutaj chciałbym, żeby van Gaal przestał się w końcu pierdolić w tańcu z Rooneyem i pozwolił np. Macie zagrać na 10tce i dał znowu szasnę Valencii na prawym skrzydle, który robił tam niezły dym dla Ekwadoru w ostatnich meczach. Rooneya mógłby też zastąpić wypoczęty i Herrera, możliwości jest kilka, ale nie mam złudzeń, że Wayne wybiegnie w podstawie na Goodison. Do wyjściowego składu powinien też wrócić Schneiderlin, optymalnie w parze z Bastianem. Nie wiem czemu daremy w ostatnim czasie Depay zawdzięcza obecnie miejsce w składzie... Luj pewnie wie, ale nie powie. Obsada pozostałych pozycji jest do przewidzenia. Trzeba zagrać na maksymalnej koncentracji od samego początku i pokazać determinację, po koszmarnym meczu z Arsenalem. Słowem ta drużyna musi wrócić na właściwe tory i to jak najszybciej, osobiście remis po dobrym meczu, walce i pokazaniu, że to wszystko nadal idzie w dobrym kierunku będzie dla mnie do zaakceptowania.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-10-2015 12:59 przez Silvan.)
14-10-2015 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Everton - Manchester United (17.10.2015) - Silvan - 14-10-2015 14:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości