Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton 0-3 Manchester United (17.10.2015)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #3
RE: PL: Everton 0-3 Manchester United (17.10.2015)
Śmiać mi się chciało z naszych zawodników i z Luja po meczu z Arsenalem jak przypominałem sobie ich słowa, że wygramy mistrzostwo, wygramy ligę mistrzów. Natomiast reakcja po tej porażce wyśmienita. Dzisiejszy występ trzeba chyba nazwać perfekcyjnym. Czyste konto, 3 strzelone bramki, wygrana na naprawdę trudnym terenie z zespołem, który nie przegrał od bodaj 7 kolejek.

Cały zespół zagrał na bardzo wysokim poziomie. De Gea uratował nam ze 2, 3 razy skórę. Jones ze Smallingiem perfekcja, nie dali nic pograć Lukaku. W szczególności Smalling, to jest absolutny top w tej chwili na swojej pozycji. Rojo bardzo fajnie na lewej stronie, do tego asysta.
W środku całkowicie panowali Bastian i Morgan. Tak jak pisałem dobrych kilka tygodni temu, Schneiderlin staje się moim nowym ulubieńcem. Twardziel z niego, walczak, dzisiaj ustrzegł się błędów w rozegraniu, strzelił bramkę, a do tego to chyba on zapoczątkował akcję na 0-3. Martial w pierwszej połowie niewidoczny, natomiast w drugiej wyglądał już jakby się bawił. Coleman opadł z sił i nie miał nawet startu do Francuza. A już to jak Martial ograł tam pod linią końcową dwóch zawodników to było coś niesamowitego :O
Herrera like a boss. On musi grać w podstawie, na tej dziesiątce. Żadnych Rooneyów. Anglik się dzisiaj przełamał, grał lepiej niż w ostatnich meczach, ale on w takiej formie to nadaje się tylko i wyłącznie na ławke. Niestety Depay gra chyba jeszcze gorzej, a nie możemy sobie raczej pozwolić na rezygnację z obu tych grajków. To znaczy moglibyśmy, gdyby dostępny był Young. Wiadomo dlaczego go nie było na ławce?

Fajnie się pokazał Lingard, oby dostawał więcej szans. Darmian trochę słabiej, w def nikt go tam nie naciskał, a w ofensywie zero pożytku.

Cała nasza gra wyglądała zdecydowanie lepiej, było więcej konkretów. Nie było tyle bezsensownego klepania. Było za to o wiele więcej szybkiej gry z pierwszej piłki. Naprawdę, dzisiaj w końcu czułem to coś, tę radość z oglądania naszej gry Smile

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2015 19:17 przez Ruuuuuuuuuud.)
17-10-2015 19:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Everton 0-3 Manchester United (17.10.2015) - Ruuuuuuuuuud - 17-10-2015 19:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości