Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Watford 1-2 Manchester United (21.11.2015)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #4
RE: PL: Watford - Manchester United (21.11.2015)
Świetna pierwsza połowa i początek drugiej. Potem chyba opadliśmy z sił, albo takie było założenie. W każdym bądź razie, przez dobre 20 min Watford na nas siedziało, a my ograniczaliśmy się do kontr. Podejrzewam, że tak chcieliśmy, ale zbyt nerwowo było w defie, za dużo klarownych okazji mieli i DDG powinniśmy dziękować, że byliśmy w grze do ostatniej min. Niemniej, mecz na plus, musi tylko lepiej wyglądać moment w którym oddajemy inicjatywę, nie może być aż tak groźnie pod naszą bramką.

Depay przede wszystkim dużo bardziej dojrzale wczoraj. Również mi bardzo się podobał duet w środku. Mało Lingarda było w grze, gubił się w tym naszym elastycznym ustawieniu z przodu. Znów słaby Mata, również niewidoczny długimi fragmentami. Profesor Smoła i DDG ofc, dobry Jones. No i na koniec tragiczny Rojo. Od początku wejścia kiksował, dziwne decyzje podejmował. Kiedy na nas siedli, to się modliłem, żeby czegoś nie odjebał, no i odjebał... Szczerze? To ja nie mam prawie żadnych dobrych wspomnień z jego gry na środku. Jego miejsce jest zdecydowanie na lewej i tam chce go widzieć.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
22-11-2015 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Watford - Manchester United (21.11.2015) - RedLucas - 22-11-2015 13:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości