Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Stoke City 2-0 Manchester United (26.12.2015)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #3
RE: PL: Stoke City - Manchester United (26.12.2015)
Długo broniłem LVG, naprawdę długo. Nawet mimo, że kontuzje nie były dla mnie żadnym wytłumaczeniem, to czekałem, aż będzie mógł skonstruować normalną jedenastkę. Ten czas nadszedł, a gra jest chyba coraz gorsza. Przecież my byśmy w tym meczu piłki i połowy przeciwnika nie powąchali, gdyby Stoke grało cały mecz na takich obrotach, jak do 2:0. W drugiej odpuścili, bo nie są idiotami i wiedzą, że za dwa dni mają kolejny mecz, a my mimo to nie potrafiliśmy chociaż bramki kontaktowej włożyć.

Właśnie dlatego, mówię w chwili obecnej - LVG out! Dla mnie ten gość nic więcej nie jest dla nas dobrego zrobić. Za daleko to już zaszło. Jestem pewny, że w drużynie zaszły już kwasy, które zawsze zachodziły w drużynach LVG i wówczas nie było już odwrotu, było trzeba się rozstać. Wiedzieliśmy to od początku, że nie jest to menago na lata, tylko na postawienie fundamentów. Osobiście liczyłem, że dopełni kontrakt i mimo, że mistrza z nim nie zdobędziemy, to będzie tego powiedzmy blisko. Jest zgoła inaczej, czas się pożegnać.

Kto następcą? Z racji mojego romantycznego podejścia do futbolu, ja bym dał Ryana do końca sezonu i tyle. Jedyną pozostałą kandydaturą jest Mou, który kompletnie mi się nie uśmiecha. Pisałem to już wiele razy, to ulepszona wersja LVG. Wyniki pewnie by były, ale dwa lata męczenia się z naszą grą mi wystarczy. Chcę w końcu oglądać United z przyjemnością. Co do Ryana, innych kandydatur nie ma. Ja bym postawił na niego do końca rozgrywek. A może odpali? Może będziemy świadkami kolejnej pięknej historii w tym cudownym klubie? Jesteśmy na tyle dużą marką i bogatym klubem, że możemy sobie pozwolić na ewentualne niepowodzenie. Nawet jakby się okazało, że zagramy w LE, albo nigdzie nie zagrali (w co nie wierzę), to latem ściągnęłoby się porządnego menago i by poszło.

A Mou? Na pół roku, a potem kopniemy go w dupę? Czy naprawdę chcemy znów tej samej gry, tylko efektywniejszej? Ja nie, dlatego bym zaryzykował i sądzę, że klub w któym się zakochałem też by tak postąpił. Jednak niemal pewny jestem, że to już nie ten sam klub i lada dzień zobaczymy Mou...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
26-12-2015 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Stoke City - Manchester United (26.12.2015) - RedLucas - 26-12-2015 21:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości