Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2015/2016
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #64
RE: United w sezonie 2015/2016
Kosma napisał(a):Albo Giggs się nie może zdecydować, czy za asystenta wziąć Scholesa czy Butta.

A propos:

manutd.pl napisał(a):Były pomocnik Manchesteru United Paul Scholes w studiu pomeczowym na natenie BT Sport nie wstrzymywał się z krytyką drużyny Louisa van Gaala, która potrzebowała rzutu karnego w doliczonym czasie, by pokonać Sheffield United w trzeciej rundzie Pucharu Anglii.

Scholes pracujący obecnie w roli eksperta BT Sport stwierdził, że drużyna z Old Trafford prezentuje nudną piłkę i nie potrafiłby czerpać radości z gry pod skrzydłami Louisa van Gaala.

- Po takim występie usiadłbym w szatni i schował twarz w dłoniach. Czułbym się przygnębiony. Potrzebowałbym dwóch, albo trzech dni, żeby się z tego otrząsnąć. W tym klubie ktoś musi wziąc sprawy w swoje ręce, a wygląda to tak, jakby wszyscy akceptowali złe występy.

- Zespół jest pozbawiony motywacji. Starałem się bronić tej drużyny przez ostatnie dwa, trzy tygodnie, ale jest to coraz trudniejsze, jeśli przychodząc na Old Trafford dostajesz właśnie to. Ok, oddali 31 strzałów w ostatnich dwóch meczach, ale zdobyli tylko dwie bramki.

- Gdy kupiliśmy Marouane'a Fellainiego, to dlatego, że rywal miał z nim pełno roboty w polu karnym; potrafił przyjąć piłkę na klatkę jak nikt inny. Dziś grał na środku pomocy, starając się dyktować tempo i kreować sytuacje. To nie jest jego gra, nigdy nie będzie się do tego nadawał. Herrera - nie jestem pewien czy jest "dziesiątką", czy pomocnikiem i nie jestem pewien, czy wie to Van Gaal. Juan Mata gra na prawej stronie, ale wiemy, że brakuje mu szybkości i musi schodzić do środka. Martial - czy jest lewym skrzydłowym czy napastnikiem? Tego też nie wiemy, zwłaszcza przy tych wszystkich roszadach. Przy tym zespole jest mnóstwo znaków zapytania.

"Czerwone Diabły" zaliczyły dziesiąty mecz z rzędu na Old Trafford, w którym nie zdołały otworzyć wyniku przed przerwą. Kibice gospodarzy musieli czekać aż 69. minut na pierwszy strzał w światło bramki.

- Piłkarze sami wydają się tym znudzeni. Brakuje ducha w tej drużynie, nikt nie ma nikomu nic do powiedzenia, nie ma uśmiechów, nie ma w tym rozrywki. Myślę, że nawet van Gaal na ławce jest znudzony, ale gdy wyjdzie przed kamery powie, że jest zadowolony. To nie był wielki występ, ale podejrzewam, że będzie zadowolony. Taką właśnie piłkę lubi.

- Nie widzieliśmy nic innego przez ostatnie sześć miesięcy - ten zespół będzie grał futbol w takim stylu, a trener będzie zadowolony z rezultatu 1:0. Nie widzieliśmy nic innego, ale słyszymy, że jest zadowolony z zespołu i ich występu. A przecież nie stworzyli sobie okazji i musieli zdobyć rzut karny w 94. minucie, żeby pokonać zespół z League One. W mojej ocenie, to za mało.

Polać Scholesowi, bo prawdę rzecze. Pogrubiłem to, z czym najbardziej się zgadzam.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
10-01-2016 08:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2015/2016 - Foster - 11-05-2015, 08:01
RE: United w sezonie 2015/2016 - Lisu - 13-07-2015, 10:14
RE: United w sezonie 2015/2016 - Kwas - 31-07-2015, 12:52
RE: United w sezonie 2015/2016 - Kwas - 31-07-2015, 14:46
RE: United w sezonie 2015/2016 - Kwas - 28-08-2015, 14:13
RE: United w sezonie 2015/2016 - Tomassen - 10-01-2016 08:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości