Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Stoke City (02.02.2016)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #6
RE: PL: Manchester United 3-0 Stoke City (02.02.2016)
Osobiście nie widziałem meczu z Evertonem, więc dla mnie to najlepszy mecz sezonu. Nie wiem, czy za Luja coś takiego widziałem, albo było to bardzo dawno temu. Kurwa, nie dość, że strzeliliśmy bramkę bardzo szybko. To jeszcze nie pozostaliśmy na possesion, tylko dalej byliśmy kurewsko głodni kolejnych bramek i szybkich, ofensywnych akcji. Dawno tak przyjemnie nie oglądało mi się tego zespołu.

Nie wiem, czy kogoś można zrugać choć troszkę. Nawet Fella wyglądał nieźle Big Grin Nie podobało mi się wejście Herrery. Wszedł i znowu widziałem to tragiczne United grające klepkami w miejscu, gdzie trzech graczy na kwadracie 5 na 5 bawi się w berka. Nie wychodziło też Perreirze, a szkoda ;/ Bardzo dobrze życzę chłopakowi i chciałbym, żeby grał więcej, bo go stracimy. Niezłe również wejście Depaya. Chciałbym go znów zobaczyć od pierwszej minuty.

Co się stało z Januzajem, że go nie było?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
03-02-2016 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 3-0 Stoke City (02.02.2016) - RedLucas - 03-02-2016 14:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości